Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bat! 5.0

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ritlabs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.01.2010
Rozmiar: 16,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 397

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis The Bat! 5.0

The Bat! 5 Professional Edition to profesjonalna wersja popularnego klienta poczty elektronicznej. Jest to wersja rozszerzona względem Home Edition i przeznaczona do użytku komercyjnego. The Bat! to program wybierany przez zaawansowanych użytkowników ze względu na bogactwo opcji i szerokie możliwości konfiguracji. Jest on też dobrą alternatywą dla osób początkujących, niezadowolonych z popularnych klientów poczty. Znacznym plusem jest dostępność The Bat! po polsku. Niestety, The Bat! nie jest freeware. Za darmo można go używać jedynie przez miesiąc a po 30 dniach wymagany jest w The Bat! download i instalacja płatnego klucza.

The Bat! posiada szereg funkcji, takich jak harmonogram zadań, książka adresowa czy obsługa protokołu IMAP4. Program umożliwia definiowanie reguł wiadomości, system do obsługi szablonów czy archiwizację wiadomości. Bezpieczeństwo poczty gwarantuje w The Bat! filtr antyspam i antywirusowy oraz szyfrowanie. Aby pobrać te dodatki wejdź na stronę oficjalną The Bat!, dział dodatki - plugins (www.ritlabs.com). Przetestuj The Bat! - pobierz za darmo.

The Bat! Professional Edition został wyposażony w kilka funkcji niedostępnych w wersji The Bat! Home Edition. Tylko tu znajdziesz sprawdzanie pisowni w wybranym języku (słowniki można dowolnie instalować). W wersji Professional nie trzeba szukać spolszczenia – jest ono dodane do instalki. Program obsługuje identyfikację eToken Pro i iKey1000. The Bat! 4.2.16 (najnowszy) zawiera poprawki błędów oraz nowe możliwości, w tym definiowanie różnych ścieżek do zapisywania załączników w czasie filtrowania wiadomości lub wykorzystanie ECC (Elliptic Curves Cryptography) w wewnętrznej implementacji S/MIME. Ściągnij najnowszy The Bat! za free.

Polscy użytkownicy programu mogą znaleźć wszechstronną pomoc na polskim serwisie programu The Bat! (http://thebat.pl). W razie problemów można podyskutować na forum lub pobrać podręcznik obsługi The Bat! w wersji pl. Na stronie można znaleźć odpowiednie dla The Bat! spolszczenie do każdej wczesniejszej wersji aplikacji. Strona oferuje tworzone specjalnie dla The Bat! wtyczki. Jeśli lubisz zmieniać wygląd programów, The Bat! pozwala tworzyć skins (skórki) i zmieniać dowolnie interfejs. Sprawdź możliwości najnowszego The Bat! - ściągnij klikając w zielony przycisk pod tekstem.

Licencja i cena
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest The Bat! to trial. W związku z tym The Bat! można używać całkowicie za darmo tylko 30 dni od chwili instalacji. Po tym okresie aby używać The Bat! konieczna jest rejestracja. Klucz rejestracyjny The Bat! jest do pobrania ze strony oficjalnej w cenie 32 euro (www.ritlabs.com).

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z The Bat!: Windows 7, Windows NT 4.0 (z SP6a i Internet Explorer 5.0), Windows 2000 (z SP4), Windows XP, Windows Server 2003 oraz Windows Vista.

Pobierz The Bat! 5 Professional Edition za darmo i wypróbuj jego rozbudowane możliwości. Oprócz The Bat!, inne programy email są do pobrania za darmo w dziale „Klienci poczty elektronicznej” – zapraszamy.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Bat! 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie