Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bat! 4.2.16 Home Edition

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ritlabs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.01.2010
System operacyjny: Windows XP, 2003, 7
Liczba pobrań: 460

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis The Bat! 4.2.16 Home Edition

The Bat! To program służący do obsługi poczty elektronicznej. Jest on najczęściej wybierany przez zaawansowanych użytkowników klientów poczty ze względu na bogactwo opcji i szerokie możliwości konfiguracji. Niemniej jednak nie powinni się go bać początkujący użytkownicy niezadowoleni z popularnych klientów poczty takich jak Outlook ponieważ Bat! zadbał o łatwość obsługi. Nie małe znaczenie ma tez fakt, że The Bat! jest dostępny po polsku. Gorsza wiadomością jest to, że The Bat! za darmo można używać jedynie na licencji trial przez miesiąc. Po 30 dniach wymagana jest w The Bat! płatna rejestracja.

The Bat! Home Edition to podstawowa wersja The Bat! (wersja riozbudowana to The Bat! Professional Edition). The Bat! Home Edition posiada szereg funkcji, takich jak  harmonogram zadań, książkę adresową, obsługa protokołu IMAP4. Program umożliwia definiowanie reguł wiadomości, system do obsługi szablonów czy archiwizację wiadomości. Bezpieczeństwo poczty gwarantuje w The Bat! filtr antyspam i antywirusowy oraz szyfrowanie. Aby pobrać te dodatki wejdź na stronę oficjalną The Bat!, dział dodatki - plugins (www.ritlabs.com). Wypróbuj The Bat! - ściągnij za darmo.

The Bat! 4.2.16 (najnowszy) zawiera poprawki błędów oraz nowe możliwości, w tym definiowanie różnych ścieżek do zapisywania załączników w czasie filtrowania wiadomości lub wykorzystanie ECC (Elliptic Curves Cryptography) w wewnętrznej implementacji S/MIME. Jeśli lubisz zmieniać wygląd programów, The Bat! pozwala tworzyć skins (skórki) i zmieniać dowolnie interfejs. Ściągnij The Bat! za free.

Szczególna uwagę należy zwrócić na polska stronę programu The Bat! (http://thebat.pl). Jest to najlepsze miejsce aby zapoznać się szczegółowo z obsługą programu. Tam też można pobrać odpowiednie dla The Bat! spolszczenie do każdej wersji. Strona oferuje specjalnie tworzone dla The Bat! wtyczki. W razie problemów można podyskutować na forum lub pobrać podręcznik obsługi The Bat! w wersji pl. Sprawdź możliwości najnowszego The Bat! - pobierz klikając  zielony przycisk pod tekstem.

Licencja i cena
The Bat! nie jest freeware. Darmowy The Bat! to trial czyli wersja ewaluacyjna, którą można używać przez 30 dni od chwili instalacji a następnie należy wykupić licencję. Licencja The Bat! jest do pobrania ze strony oficjalnej w cenie 25 euro (www.ritlabs.com). Dodatkowym zastrzeżeniem jest przeznaczenie The Bat! 4.2.16 Home Edition jedynie do celów niekomercyjnych,

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne kompatybilne z The Bat!: Windows 7, Windows NT 4.0 (z SP6a i Internet Explorer 5.0), Windows 2000 (z SP4), Windows XP, Windows Server 2003 oraz Windows Vista.

Zanim kupisz, wypróbuj The Bat! - download za darmo. Oprócz The Bat!, inne programy email do pobrania za darmo z działu „Klienci poczty elektronicznej” – zapraszamy.

The Bat! 4.2.16 Home Edition – pobierz za free. The Bat! 4.2.16 o zaawansowany klient poczty elektronicznej. The Bat! działa po polsku. Na pobierz.pl download za darmo.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Bat! 4.2.16 Home EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie