Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bat! 4.0.34 Professional Edition

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ritlabs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 15.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 408

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis The Bat! 4.0.34 Professional Edition

The Bat! to zaawansowany klient poczty elektronicznej o bardzo dużych możliwościach.


Przejrzysty interfejs i prostota obsługi sprawiają, że program z dnia na dzień zwiększa grono swoich użytkowników. Program posiada wiele ciekawych funkcji jak filtr antywirusowy i antyspamowy, szyfrowanie i autentykacja, harmonogram zadań, książkę adresową, pełna obsługa protokołu IMAP4. Program pozwala na definiowanie reguł wiadomości, system do obsługi szablonów, archiwizację wiadomości. Możliwości programu można rozbudowywać dzięki wtyczką i skryptom.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Bat! 4.0.34 Professional EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie