Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bat! 4.0.34 Professional Edition

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ritlabs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 15.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 414

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis The Bat! 4.0.34 Professional Edition

The Bat! to zaawansowany klient poczty elektronicznej o bardzo dużych możliwościach.


Przejrzysty interfejs i prostota obsługi sprawiają, że program z dnia na dzień zwiększa grono swoich użytkowników. Program posiada wiele ciekawych funkcji jak filtr antywirusowy i antyspamowy, szyfrowanie i autentykacja, harmonogram zadań, książkę adresową, pełna obsługa protokołu IMAP4. Program pozwala na definiowanie reguł wiadomości, system do obsługi szablonów, archiwizację wiadomości. Możliwości programu można rozbudowywać dzięki wtyczką i skryptom.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Bat! 4.0.34 Professional EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie