Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Bat! 5.3

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ritlabs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.05.2013
Rozmiar: 24,8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 95

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis The Bat! 5.3

Jeśli potrzebujesz zaawansowanego narzędzia do obsługi poczty e-mail, a nie jesteś przekonany do popularnego Outlooka ze stajni Microsoftu to warto, byś zwrócił uwagę na program o nazwie The Bat!

Ten uznany został za jeden z najlepszych w swojej kategorii. Teraz zupełnie za darmo możesz go dostać na Pobierz.pl! Co ważne, The Bat! 6.3 dostępny jest w polskiej wersji językowej, więc jego obsługa nie powinna sprawić nikomu problemu. Ponadto prosty interfejs z pewnością spodoba się nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Profesjonaliści zaś docenią wiele możliwości konfiguracji i personalizacji niemal wszystkich opcji programu.

The Bat! może pochwalić się także, całkiem nieźle działającymi wtyczkami antywirusowymi, edytorem kodu HTML, antyspamem oraz obsługą protokołu IMAP4. Nie zabraknie także opcji znanych chociażby z Outlooka, czyli kalendarza, harmonogramu zadań i przypominacza. Korespondencja, której nie chcemy czytać od razu, ale nie jest spamem, dzięki specjalnemu systemowi filtrów i definicji może zostać przekierowana do stworzonych przez nas folderów. Kolejną przydatną opcją jest niezwykle bogaty pakiet szablonów, które z pewnością przydadzą się w wielu firmach.

Pełna wersja zaoferuje też obsługę wielu kont, liczne funkcje pomagające nam zaszyfrować i zabezpieczyć przesyłane treści, narzędzia archiwizacyjne i wiele innych! Pobierz już teraz.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Bat! 5.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie