Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Taglocity 3.0

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Terazen Technology, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 17,66 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 581

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Taglocity 3.0

Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook. 

Funkcją programu jest zmiana interfejsu i systemu organizacji pracy oferowanej przez klienta Microsoftu. Taglocity wprowadza do porgramu Outlook szereg nowoczesnych opcji znanych użytkownikom poczty choćby z menu klienta poczty Gmail. Są to min. wirtualne foldery, system tagów - oznaczeń dla wiadomości, którymi możemy się dzielic z innym użytkownikami za pomocą specjalnego konta Taglocity, nowe zintegrowane z systemem tagów funkcje wyszukiwania czy dodawanie do konkretnych tagów specjalnych funkcji czy poleceń dla programu oraz skrótów klawiszowych. Program integruje się z inną aplikacją z rodziny Taglocity - Groups, która pośredniczy w wyminie informacji z innymi użytkownikami.Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Taglocity 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie