Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart Mail Notifier

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2009
Rozmiar: 1,8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 778

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart Mail Notifier

Pobierz całkowicie darmowy program SMART MAIL NOTIFIER!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program dla wszystkich ludzi chcących na bieżąco kontrolować swoją pocztę elektroniczną  - SMART MAIL NOTIFIER. Ten całkowicie  bezpłatny, użyteczny program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu ułatwiających życie aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Bezpłatna aplikacja Smart Mail Notifier jest niewielkim, przyjaznym programem do sprawdzania poczty elektronicznej oraz kanałów RSS. Umieszczona w systemie sprawdza automatycznie Twoje maile i wyświetla nowe wiadomości w wygodny sposób. Pozwala Ci także na szybkie odpowiadanie na otrzymane e-maile.

Pobierz darmowy program Smart Mail Notifier - dzięki temu nie będziesz musiał odwiedzać co chwila stron internetowych, aby  sprawdzać swoje skrzynki pocztowe. Smart Mail Notifier pozwoli Ci sprawdzić wszystko ręcznie lub automatycznie - wystarczy kilka kliknięć. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby sprawdzać kilka skrzynek i kanałów RSS naraz. Dzięki temu nigdy nie umknął Ci ważne wiadomości ani wydarzenia z interesujących Cię stron.

Pobierz bezpłatny program Smart Mail Notifier! Aplikacja ta współpracuje z protokołami POP i wykorzystuje bezpieczne połączenia SSL. Możesz z jego pomocą usuwać niechciane wiadomości z serwera oraz wydrukować te, które zechcesz. Po pobraniu tej darmowej aplikacji zobaczysz, jak bardzo zaoszczędzi Ci ona czas. Kilka kliknięć zamiast kilkunastu bądź kilkudziesięciu!

Jeżeli cenisz sobie wygodę, pobierz bezpłatny program Smart Mail Notifier i przekonaj się, dlaczego ta całkowicie darmowa aplikacja otrzymała jak dotąd kilkanaście branżowych nagród na całym świecie. To proste i przyjazne użytkownikowi narzędzie do ułatwienia życia podczas pracy z komputerem. Nadaje się do używania zarówno w domu, jak też i w pracy i nie kosztuje Cię ani grosza.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart Mail NotifierAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie