Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart Mail Notifier

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2009
Rozmiar: 1,8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 779

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart Mail Notifier

Pobierz całkowicie darmowy program SMART MAIL NOTIFIER!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program dla wszystkich ludzi chcących na bieżąco kontrolować swoją pocztę elektroniczną  - SMART MAIL NOTIFIER. Ten całkowicie  bezpłatny, użyteczny program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu ułatwiających życie aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Bezpłatna aplikacja Smart Mail Notifier jest niewielkim, przyjaznym programem do sprawdzania poczty elektronicznej oraz kanałów RSS. Umieszczona w systemie sprawdza automatycznie Twoje maile i wyświetla nowe wiadomości w wygodny sposób. Pozwala Ci także na szybkie odpowiadanie na otrzymane e-maile.

Pobierz darmowy program Smart Mail Notifier - dzięki temu nie będziesz musiał odwiedzać co chwila stron internetowych, aby  sprawdzać swoje skrzynki pocztowe. Smart Mail Notifier pozwoli Ci sprawdzić wszystko ręcznie lub automatycznie - wystarczy kilka kliknięć. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby sprawdzać kilka skrzynek i kanałów RSS naraz. Dzięki temu nigdy nie umknął Ci ważne wiadomości ani wydarzenia z interesujących Cię stron.

Pobierz bezpłatny program Smart Mail Notifier! Aplikacja ta współpracuje z protokołami POP i wykorzystuje bezpieczne połączenia SSL. Możesz z jego pomocą usuwać niechciane wiadomości z serwera oraz wydrukować te, które zechcesz. Po pobraniu tej darmowej aplikacji zobaczysz, jak bardzo zaoszczędzi Ci ona czas. Kilka kliknięć zamiast kilkunastu bądź kilkudziesięciu!

Jeżeli cenisz sobie wygodę, pobierz bezpłatny program Smart Mail Notifier i przekonaj się, dlaczego ta całkowicie darmowa aplikacja otrzymała jak dotąd kilkanaście branżowych nagród na całym świecie. To proste i przyjazne użytkownikowi narzędzie do ułatwienia życia podczas pracy z komputerem. Nadaje się do używania zarówno w domu, jak też i w pracy i nie kosztuje Cię ani grosza.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart Mail NotifierAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie