Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart EMail Recovery

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.03.2009
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1886

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart EMail Recovery

Pobierz darmowy program Smart EMail Recovery!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program służący do odzyskiwania utraconych/uszkodzonych emaili - Smart EMail Recovery. Ten całkowicie darmowy program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Darmowy program Smart Email Recovery to użyteczna aplikacja służąca do odzyskiwania usuniętych e-maili lub odzyskiwania uszkodzonych z programu pocztowego Microsoft Outlook Express. Innowacyjna technologia pozwala na pełną automatyzację tego procesu. Pobierz Smart EMail Recovery i bądź pewien, że w każdej chwili odzyskasz utracone lub uszkodzone informacje, znajdujące się w Twej skrzynce pocztowej.

W przeciwieństwie do innych tego typu programów, darmowa aplikacja Smart EMail Recovery nie próbuje naprawić uszkodzonej bazy danych. Używa on plików DBX w trybie read-only, co pozwala mu zlokalizować i odczytać informacje, a następnie zapisac je w formacie EML. Odzyskanie usuniętych lub uszkodzonych plików jest dla tego bezpłatnego programu kwestią kilku chwil.

Pobierz darmowy program Smart EMail Recovery i odzyskaj dzięki niemu przypadkowo skasowane e-maile. jest to niezbędne przy pracy i w domu - zwłaszcza, jeśli wiadomość zostanie przesunięta automatycznie do folderu ze spamem i skasowana. Smart EMail Recovery pomoże Ci odzyskać wszelkie informacje, jakich możesz potrzebować.

Ten darmowy program pomoże Ci również w odzyskiwaniu wiadomości z uszkodznych baz danych klienta pcoztowego. W przeciwieństwie do innych programów, Smart EMail Recovery nie opiera się na czytaniu nagłówków DBX, a odczytuje i analizuje cały plik DBX, ostrożnie odzyskując jego dane. Nie ma przy tym ryzyka uszkodzenia bazy danych. Nadto darmowy program Smart EMail recovery NIGDY nie zapisuje niczego w uszkodzonych plikach DBX.

Pobierz więc teraz darmowy program Smart EMail Recovery i bądź bezpieczny o swe e-maile!

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart EMail RecoveryAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie