Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart EMail Recovery

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.03.2009
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1890

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart EMail Recovery

Pobierz darmowy program Smart EMail Recovery!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program służący do odzyskiwania utraconych/uszkodzonych emaili - Smart EMail Recovery. Ten całkowicie darmowy program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Darmowy program Smart Email Recovery to użyteczna aplikacja służąca do odzyskiwania usuniętych e-maili lub odzyskiwania uszkodzonych z programu pocztowego Microsoft Outlook Express. Innowacyjna technologia pozwala na pełną automatyzację tego procesu. Pobierz Smart EMail Recovery i bądź pewien, że w każdej chwili odzyskasz utracone lub uszkodzone informacje, znajdujące się w Twej skrzynce pocztowej.

W przeciwieństwie do innych tego typu programów, darmowa aplikacja Smart EMail Recovery nie próbuje naprawić uszkodzonej bazy danych. Używa on plików DBX w trybie read-only, co pozwala mu zlokalizować i odczytać informacje, a następnie zapisac je w formacie EML. Odzyskanie usuniętych lub uszkodzonych plików jest dla tego bezpłatnego programu kwestią kilku chwil.

Pobierz darmowy program Smart EMail Recovery i odzyskaj dzięki niemu przypadkowo skasowane e-maile. jest to niezbędne przy pracy i w domu - zwłaszcza, jeśli wiadomość zostanie przesunięta automatycznie do folderu ze spamem i skasowana. Smart EMail Recovery pomoże Ci odzyskać wszelkie informacje, jakich możesz potrzebować.

Ten darmowy program pomoże Ci również w odzyskiwaniu wiadomości z uszkodznych baz danych klienta pcoztowego. W przeciwieństwie do innych programów, Smart EMail Recovery nie opiera się na czytaniu nagłówków DBX, a odczytuje i analizuje cały plik DBX, ostrożnie odzyskując jego dane. Nie ma przy tym ryzyka uszkodzenia bazy danych. Nadto darmowy program Smart EMail recovery NIGDY nie zapisuje niczego w uszkodzonych plikach DBX.

Pobierz więc teraz darmowy program Smart EMail Recovery i bądź bezpieczny o swe e-maile!

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart EMail RecoveryAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie