Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rozsyłacz 1.7

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Piotr Chodziński
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.07.2008
Rozmiar: 340 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1378

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rozsyłacz 1.7


Rozsyłacz to program przeznaczony do wysyłania poczty do wielu adresatów jednocześnie, może służyć np. do wysyłania wiadomości o aktualizacji Twojej strony do wszystkich subskrybujących, czy choćby do wysyłania życzeń świątecznych do wszystkich Twoich znajomych jednocześnie.


Aplikacja jest w pełni bezpieczna, poszczególni odbiorcy wiadomości widzą w polu 'Od' jedynie swój adres pocztowy, zaś wiadomości zaopatrywane są w specjalne nagłówki antyspamowe.

Program posiada wiele zaawansowanych i przydatnych opcji, takich jak: wybór priorytetu wiadomości, dołączanie załączników, wybór kodowanie znaków (ISO-8859-2, Windows-1250 lub US-ASCII), wybór typu zawartości wiadomości (Plaint Text, HTML, Rich Enhanced Text, SGML, XML), prowadzenie archiwum wysyłanych wiadomości, dołączanie konfigurowalnych sygnaturek czy choćby odtwarzanie dowolnego dźwięku na zakończenie procesu wysyłania.

Zawiera także pełną obsługę autoryzacji przy logowaniu do serwera SMTP.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rozsyłacz 1.7

dodał: ~forumkiz.pl , 18.02.2009

Fajny programik, tylko chyba słabo działa przy dużych paczkach..

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie