Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Reach-a-Mail

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2009
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 324

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Reach-a-Mail

Pobierz całkowicie za darmo program Reach-a-mail!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program dla wszystkich użytkowników komputerów  - Reach-a-mail. Ten całkowicie bezpłatny program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Czym jest darmowy program Reach-a-mail? To aplikacja dla wszystkich tych osób, które wiedzą, że spędzą jakiś czas z dala od komputera lub też tych, które często podróżują i w obu przypadkach chciałyby być na bieżąco ze swoją pocztą e-mail. I co więcej - nie chcą zabierać ze sobą nawet laptopa. Czy to możliwe? Dzięki bezpłatnemu programowi Reach-a-mail odpowiedź brzmi: "tak". Wielu dostawców poczty internetowej zezwala na dostęp do skrzynki poprzez stronę internetową. Co jednak, gdy dostawca nie ma swojej strony? Albo też chcesz tylko sprawdzić, czy są jakieś nowe wiadomości, bez wchodzenia przez stronę Internetową? No i co, jeżeli masz kilka adresów e-mail i chcesz sprawdzić je wszystkie? Odpowiedź jest prosta: pobierz darmowy program Reach-a-mail i życie stanie się prostsze.

Bezpłatna aplikacja Reach-a-Mail przeznaczona jest do instalacji na dowolnego rodzaju pamięci USB. Gromadzi ona wszystkie Twoje adresy kont pocztowych oraz informacje o zmianach na nich. gdziekolwiek byś nie był, wystarczy tylko podpiąć USB do komputera i uzyskujesz pełny dostęp do informacji BEZ KONIECZNOŚCI instalacji programu na komputerze. Reach-a-mail jest małym programikiem, który daje olbrzymie możliwości użytkownikowi. A jeżeli często podróżujesz i chcesz być na bieżąco ze swoją pocztą e-mailową, jest on dla Ciebie niezbędnym narzędziem! Wersja freeware jest do pobrania całkowicie za darmo, jednak nieco więcej możliwości oferuje wersja "pro" programu (min. rss). Nim jednak zdecydujesz się na jej zakup, wypróbuj darmową aplikację Reach-a-mail.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Reach-a-MailAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie