Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Postbox Express 2.5.2

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: postbox-inc.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.09.2011
Rozmiar: 15,63 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 241

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Postbox Express 2.5.2

Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com. Wśród funkcjonalności tego rozpowszechnianego pod licencją trialową (umożliwiającą użytkowanie przez ustalony przez producenta czas) wymienić można wyszukiwarkę plików (załączników), rozbudowaną możliwość segregowania wiadomości, czy importowania konfiguracji z aplikacji takich jak Mozilla Thunderbird. Ponadto, Postbox Express 2.5.2 nie ma problemu z konfiguracją z Gmailem, kanałami RSS czy popularnymi "społecznościówkami"- Twitterem oraz oczywiście Facebookiem.

Czy Postbox postrafi coś więcej? Ma wbudowaną opcję zapisywania notatek oraz jest względnie odporny na phishing (wyłudzanie prywatnych, poufnych informacji poprzez podszywanie się pod instytucje obdarzone powszechnym zaufaniem, np. banki lub uczelnie).

Program warto polecić poszukującym alternatywy dla znanych im dotychczas klientów pocztowych. Zniechęcać może zapewne trialowa licencja, niejmniej jednak ci, którym opis funkcjonalności programu się spodobał, powinni pobrać program i na własnej skórze przekonać się o tym, czy jest jest warty swojej ceny.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Postbox Express 2.5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie