Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Postbox Express 2.5.2

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: postbox-inc.com
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.09.2011
Rozmiar: 15,63 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 237

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Postbox Express 2.5.2

Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com. Wśród funkcjonalności tego rozpowszechnianego pod licencją trialową (umożliwiającą użytkowanie przez ustalony przez producenta czas) wymienić można wyszukiwarkę plików (załączników), rozbudowaną możliwość segregowania wiadomości, czy importowania konfiguracji z aplikacji takich jak Mozilla Thunderbird. Ponadto, Postbox Express 2.5.2 nie ma problemu z konfiguracją z Gmailem, kanałami RSS czy popularnymi "społecznościówkami"- Twitterem oraz oczywiście Facebookiem.

Czy Postbox postrafi coś więcej? Ma wbudowaną opcję zapisywania notatek oraz jest względnie odporny na phishing (wyłudzanie prywatnych, poufnych informacji poprzez podszywanie się pod instytucje obdarzone powszechnym zaufaniem, np. banki lub uczelnie).

Program warto polecić poszukującym alternatywy dla znanych im dotychczas klientów pocztowych. Zniechęcać może zapewne trialowa licencja, niejmniej jednak ci, którym opis funkcjonalności programu się spodobał, powinni pobrać program i na własnej skórze przekonać się o tym, czy jest jest warty swojej ceny.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Postbox Express 2.5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie