Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Popcorn 1.87

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ultrafunk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.07.2008
Rozmiar: 252 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 423

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Popcorn 1.87

Popcorn jest niewielkim programem do obsługi poczty elektronicznej.

Program posiada tylko niezbędne funkcję do obsługi poczty oraz został wyposażony w książkę adresową. Pozwala na obsługę kilku kont i umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości. Dużą zaletą aplikacji są minimalne wymagania systemowe, program może być zminimalizowany do paska systemowego i działać w tle w celu natychmiastowego powiadomienia nas o nowej poczcie.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Popcorn 1.87Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie