Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

POP Peeper 3.0.1.0

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Mortal Universe Software Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.07.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 540

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis POP Peeper 3.0.1.0

POP Peeper to program, którego celem jest informowanie użytkownika o pojawieniu się nowych wiadomości na serwerze pocztowym.

Program współpracuje z popularnymi serwisami GMail, Hotmail\MSN\LiveMail, Yahoo, Mail.com, MyWay, Excite, Lycos.com, RediffMail, Juno, NetZero oraz obsługuje serwery POP3, IMAP, SMTP. Pozwala na sprawdzenie, odpowiedzenie, usunięcie i wydrukowanie wiadomości bez uruchamianiania naszego klienta pocztowego. Posiada książkę adresową, obsługuje wiadomości w formacie HTML oraz chroni pocztę za pomocą hasła. Potrafi otworzyć, zapisać i wysłać załączniki, nie posiada limitu względem liczby obsługiwanych kont pocztowych.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: POP Peeper 3.0.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie