Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PocoMail 4.5 build 3910

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Poco Systems Inc
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.07.2008
Rozmiar: 4.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 310

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PocoMail 4.5 build 3910

PocoMail to zaawansowane narzędzie do zarządzania pocztą elektroniczną.

Program posiada pokaźną liczbę opcji konfiguracyjnych, co pozwala w pełni dostosować konto pocztowe do naszych potrzeb. PocoMail stosuje różnego rodzaju filtry (które również możemy sami tworzyć) do ochrony przed niechcianą pocztą. Uzytkownik sam decyduje iloma kontami pocztowymi, będzie zarządzał - program nie ma w tej kwesti limitów. Pozwala na podgląd wiadomości przed ich pobranie, więc w naszej skrzynce znajdą się tylko te wiadomości, które sami wybieżemy. Ma wbudowaną książkę adresową.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PocoMail 4.5 build 3910

dodał: ~anonim , 27.02.2010

spox tylko shreware :D\n

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie