Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pegasus Mail 4.62

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: David Harris
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 12.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 825

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pegasus Mail 4.62

Pegasus Mail to jeden z najstarszych i cieszących się dobrą opinią do dziś klientów poczty elektronicznej.

Program posiada przejrzysty interfejs, który pozwala w łatwy sposób zarzadzać naszą skrzynką pocztową. Pegasus Mail pozwala na wysyłanie i odbieranie poczty za pomoca popularnych protokołów (POP3, SMTP, IMAP4, LDAP oraz PH), ma wbudowaną książkę adresową, filtr do ochrony przed niechcianą pocztą, umozliwia sortowanie wiadomości wedłgu wielu kryteriów. Dużą zaletą jest bezpieczna obsługa załączników i wyświetlanie wiadomości HTML niezależnie od przeglądarki Internet Explorer.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pegasus Mail 4.62Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie