Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outlook Express 10

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.03.2010
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 19625

Brak

Opis Outlook Express 10


Outlook Express jest klientem poczty elektronicznej, który dołączany był to kilku wersji systemu operacyjnego Windows – od wersji Windows 98 do Windows XP. Outlook Express 6 w Vista został zastąpiony programem Windows Mail. Najnowszym odpowiednikiem Outlook Express 6 w Windows 7 jest Windows Live Mail. Została także wydana wersja Outlook Express 6 na Mac OS 9 ale obecnie zastąpił ją program Microsoft Entourage. Outlook Express 6 działa całkowicie po polsku. Wypróbuj Outlook Express 6 – pobierz za darmo już teraz.

Outlook Express 6 to darmowy program pocztowy umożliwiający zarządzanie wieloma kontami e-mail i kanałów wiadomości. Wszystkie konta można sprawdzać w jednym oknie lub założyć kilka osobnych profili użytkownika, z których każdy będzie miał osobne foldery na pocztę i osobne książki adresowe. Pozwala to łatwo dzielić wiadomości prywatne od zawodowych.

Outlook Express 6 pozwala za darmo przechowywać wiadomości na serwerze, co pozwala przeglądać tą samą zawartość programu z rożnych komputerów. Jeśli twój dostawca konta e-mail udostępnia protokół IMAP, możesz czytać i organizować wiadomości bez konieczności ściągania ich na dysk komputera a więc mieć do nich zawsze dostęp, bez względu na to, gdzie sprawdzasz pocztę. Z pomocą Outlook Express 6 możesz łatwo sprawdzać pocztę z różnych kont równocześnie – Onet, WP, czy Gmail. Outlook Express 6 jest całkowicie darmowy.

W Outlook Express 6 za free znajduje się w pełni edytowalna książka adresowa. Po wysłaniu wiadomości adresat dodawany jest automatycznie do spisu adresów. Outlook Express 6 umożliwia download danych  teleadresowych z innych klientów pocztowych, dodawanie adresów zawartych w treści wiadomości oraz ze stron internetowych. Outlook Express 6 pozwala dodać do wiadomości sygnaturkę lub tło. Interfejs pozwala swobodnie przeglądać listy wiadomości i czytać treść w oknie podglądu. Foldery programu można łatwo edytować a dzięki specjalnym ustawieniom przychodzące wiadomości trafiają prosto do wyznaczonych folderów.

Outlook Express 6 pozwala być na bieżąco z informacjami, które cię interesują. Wbudowany czytnik grup dyskusyjnych pozwala odczytywać aktualizacje z subskrybowanych grup Usenet. Taki sposób odczytywanie subskrypcji bardzo przyspiesza pracę – posty wyświetlane są w jednym oknie a ich strukturę można dowolnie rozwijać lub dzięki specjalnemu filtrowi odszukać jedynie interesujące wpisy. Program pozwala efektywnie wykorzystać pobieranie danych z internetu – nie trzeba ściągać wszystkich wpisów, jedynie wybrane wiadomości i wybrane wątki.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Outlook Express 6 to freeware. Bezpłatny Outlook Express 6 to pełna wersja, której można używać bez żadnych ograniczeń choć należy przypomnieć, że jest to część płatnego systemu Windows i aby używać go legalnie należy wykupić pełną licencję.

Wymagania systemowe
Systemy, na jakich można uruchomić Outlook Express 6: Windows XP, Windows 2000, Windows 98, Windows Me, Windows NT 4.0. Outlook Express 6 na Linux nie jest dostępny. Outlook Express 6 posiada menu pl i instalowanie osobnego spolszczenia nie jest konieczne.

Pobierz Microsoft Outlook Express 6 klikając zielony przycisk pod tekstem. Oprócz Outlook Express 6 znajdziesz do pobrania inne znane programy pocztowe w dziale Klienci poczty elektronicznej.


Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Outlook Express 10

dodał: w.martuska@wp.pl , 05.08.2012

Pobierz Microsoft Outlook Express 6 klikając zielony przycisk pod tekstem. Oprócz Outlook Express 6 znajdziesz do pobrania inne znane programy pocztowe w dziale Klienci poczty elektronicznej.\n KTÓRY?

dodał: wojtek06_01 , 14.01.2012

totalna beznadzieja\n

dodał: ~mkk , 14.12.2011

baznadzieja

dodał: ~"an" , 14.11.2011

Hmmm...to jest bardzo dobre pytanie:)

dodał: ~ted , 08.11.2011

Jak pobrać Outlok Express? Zamiast tego wchodzi pdfReader...bez sensu

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie