Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outlook 2003 PL

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 216,67 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 11551

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Outlook 2003 PL

Microsoft Office Outlook 2003 to program, który służy do obsługi poczty elektronicznej.

Umożliwia elektroniczne podpisywanie oraz szyfrowanie wysyłanych wiadomości dzięki wykorzystaniu certyfikatów w standardzie X.509 v.3, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych.
Program jest częścią pakietu Microsoft Office 2003, wersja testowa (60 dni) wymaga bezpłatnej rejestracji w celu uzyskania klucza produktu.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Outlook 2003 PL

dodał: ~ziom , 31.01.2009

PL a na obrazku wyżej wersja ang.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie