Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Thunderbird 3.1

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Mozilla Foundation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2010
Rozmiar: 9.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 2273

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mozilla Thunderbird 3.1

Thunderbird 3.1 to najnowsza wersja klienta poczty e-mail, zaliczającego się do jednych z najlepszych programów w swojej kategorii. Jest on bardzo funkcjonalny, a dzięki obsłudze kanałów RSS możesz dzięki niemu na bieżąco śledzić swoje ulubione strony. Download Mozilla Thunderbird zajmuje tylko chwilę – plik instalacyjny to 10 MB do pobrania. A czy warto go ściągnąć? Wymienimy zalety aplikacji.

Dostępny po polsku Mozilla Thunderbird pozwala na filtrowanie niechcianej poczty, otwieranie wyników wyszukiwań w osobnych kartach, wyświetlanie emotikonów, sprawdzanie poprawności pisania oraz możliwość dostosowania paska narzędzi. Konfiguracja Mozilla Thunderbird jest bardzo prosta, a dzięki licznym, darmowym dodatkom, możemy jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność aplikacji. Jest to bardzo popularny w naszym kraju klient. Jeśli do obsługi Mozilla Thunderbird potrzebna Ci pomoc, z pewnością znajdziesz niejedną stronę, gdzie możesz zyskać niezbędne informacje na temat lub też samemu zadać pytanie. Czy jednak będziesz jej potrzebował? Pobeirz Mozilla Thunderbird i sprawdź to samemu. Warto dodać, że aplikacja nie jest przypisana do Firefoxa, choć może to sugerować jej nazwa. Program doskonale współpracuje z innymi przeglądarkami sieciowymi. Nadto posiada wbudowaną osłonę antywirusową, dzięki czemu możesz być pewnym, że niepożądane, złośliwe oprogramowanie nie przeniknie wraz z mailem do Twojego systemu.

Mozilla Thunderbird 3.1 pozwala też na sprawne i łatwe organizowanie poczty. Można by jeszcze dużo pisać o wszystkich zaletach tego klienta, jednak lepiej sprawdzić go w działaniu. Jako że pobranie nic nie kosztuje, zachęcamy do zapoznania się z tą aplikacją. Można pobrać ją z tej właśnie strony.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Thunderbird 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie