Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Thunderbird 2.0.0.23

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Mozilla Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 7.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 4882

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mozilla Thunderbird 2.0.0.23

Najnowsza Mozilla Thunderbird to nowa generacja uznanego klienta pocztowego i grup dyskusyjnych Mozilli. Pobierz Mozilla Thunderbird zawiera bardzo wiele udogodnień, które mają na celu ułatwienie zarządzania wiadomościami w skrzynkach pocztowych. Program Mozilla Thunderbird free został także przystosowany dla bardziej wyrafinowanych potrzeb, jednak pozostała w nim łatwość wyszukiwania potrzebnych informacji. Mozilla Thunderbird download jest aplikacją przystosowaną pod każdym względem do klienta. Mozilla Thunderbird free umożliwia organizowanie i wyświetlanie folderów na wiele różnych sposobów - ulubione, ostatnio oglądane, czy też nie przeczytane wiadomości. Najnowszy  Mozilla Thunderbird pozwala przeglądać wiadomości za pomocą przycisków „Do przodu” i „Wstecz”, tak jak w przeglądarce internetowej. Dzięki temu można szybko przechodzić pomiędzy wiadomościami i folderami.

Dzięki temu zupełnie darmowemu oprogramowaniu możemy bez problemu korzystać także z kont pocztowych w serwisach www. Producenci Mozilla Thunderbird download dbając o swoich klientów wprowadzili również wszelakie funkcje związane z bezpieczeństwem i ochroną prywatności. Dzięki nim każdy użytkownik może czuć się zupełnie bezpieczny, gdyż jest skutecznie chroniony przed internetowymi zagrożeniami. Mozilla ulepszyła wbudowany w Thunderbirda mechanizm wykrywania niechcianej poczty. Każda przychodząca wiadomość przechodzi najpierw przez znane ze swej skuteczności filtry antyspamowe pobierz Mozilla Thunderbird. Po każdym oznaczeniu wiadomości jako niechcianej, Mozilla Thunderbird za darmo „uczy się” i ulepsza ten mechanizm, dzięki czemu użytkownik ma więcej czasu na czytanie ważnych wiadomości. Najnowszy Mozilla Thunderbird free potrafi także korzystać z filtrów antyspamowych dostawców usług internetowych, nie dopuszczając niechcianej poczty do skrzynki odbiorczej.

Użytkownicy pobierz Mozilla Thunderbird mogą zwiększyć jego funkcjonalność i zmodyfikować wygląd dzięki setkom dodatków. Dodatki mogą wprowadzać funkcje związane z zarządzaniem kontaktami, wykonywaniem rozmów Voice over IP, słuchaniem muzyki czy przypominaniem o urodzinach osób z książki adresowej. Wygląd tego zupełnie darmowego programu można dostosować do własnych upodobań. Download tej aplikacji przez cały okres jego użytkowania prowadzi automatyczne aktualizacje. Dzięki nim każdy klient najnowszej wersji tego programu do pobrania cieszy się ze wszelakich nowości, które wprowadzają producenci Mozilla Thunderbird free. Możesz już teraz mieć ten świetny dodatek na swoim komputerze. Powinieneś sprawdzić jego wszelakie funkcje pobierając go bezpośrednio na swój komputer.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Thunderbird 2.0.0.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie