Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IncrediMail Xe 7.0.0.1707

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: IncrediMail Ltd.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 618 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 7788

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis IncrediMail Xe 7.0.0.1707

Na rynku jest dostępnych wiele świetnych darmowych klientów poczty elektronicznej. Niewiele można im zarzucić ale bądźmy szczerzy wyglądają podobnie, jeśli nie jednakowo. Jeśli znudziła ci się twoja stara przeglądarka, chcesz wprowadzić trochę koloru do swego komputera, szare okienka nie są w twoim stylu ściągnij darmowy IncrediMail Xe z pobierz.pl.

Program IncrediMail Xe to najbardziej kolorowy program pocztowy, który nie tylko pozwala zarządzać wiadomościami, kontaktami. IncrediMail Xe to przede wszystkim radość korzystania z poczty email.

Z momentem zainstalowania IncrediMail Xe masz do wyboru ponad 100 wzorów tła dla twoich e-maili, wielki wybór emotikonów i animacji 3D, możliwość włączenia zabawnego powiadamiacza nowej poczty. Gdyby tego było mało, od razu można ściągnąć więcej dodatków ze strony oficjalnej producenta.

Oczywiście IncrediMail Xe oferuje wszystkie możliwości zwykłego programu pocztowego: pozwala ściągać pocztę z wielu kont, blokować spam czy zarządzać kontaktami. Jednak każda funkcja zwykłych programów pocztowych jest tu ulepszona. Tak stało się na przykład z opcją podpisu – w IncrediMail Xe można stworzyć swój odręczny podpis lub podpis w dowolnej czcionce w dowolnym kolorze i rozmiarze.

Jedną z wyjątkowych cech IncrediMail Xe jest funkcja kreatora listów. Dzięki niemu możesz użyć dowolnych plików graficznych do tworzenia tła listów lub e-kartek. Ponadto możesz upiększyć swoje e-maile wyjątkowymi nagłówkami i sprawić przyjemność rodzinie i znajomym lub zostać lepiej zapamiętanym przez partnerów biznesowych.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej dostosować wygląd IncrediMail Xe do swoich upodobań możesz ściągnąć ze strony IncrediMail darmowy dodatek IncrediMail Skin Creator. Dzięki IncrediMail Skin Creator możesz zaprojektować nową skórkę dla IncrediMail Xe w najdrobniejszym szczególe – dobrać kolory, czcionki, kursory, dźwięki, ikony.

Kropką nad i IncrediMail Xe są efekty trójwymiarowe. Kiedy klikasz ikonę ‘wyślij’ twój list odlatuje do nadawcy w formie, na przykład, papierowego samolociku. Efekty trójwymiarowe możesz dołączyć do wysyłania, odbierania lub wyrzucania listów.

IncrediMail Xe jest programem bezpiecznym. Instalując go nie dostaniesz w pakiecie nieproszonych gości w postaci programów spyware, adware, malware a więc nie będą wyskakiwać żadne popupy, komputer nie zacznie działać podejrzanie wolniej ani twoje hasła nie zostaną wykradzione. IncrediMail Xe zyskał aprobatę ekspertów od bezpieczeństwa takich firm jak Symantec, Lavasoft czy Microsoft.

Jeśli zdecydujesz się na płatną wersję IncrediMail Xe czeka na ciebie jeszcze więcej możliwości – nowe skórki, tła, dźwięki, animacje 3D i wiele innych atrakcyjnych dodatków.

W między czasie wypróbuj darmową wersję IncrediMail Xe, ściągnij ją w serwisu pobierz.pl.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IncrediMail Xe 7.0.0.1707Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie