Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IncrediMail 5.8.6 Build 4300

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: IncrediMail Ltd.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 10.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 5061

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis IncrediMail 5.8.6 Build 4300

IncrediMail to zaawansowany klient poczty elektronicznej, który ma szansę stać się poważnym konkurentem dla innych programów tego typu. Patrząc na najbardziej popularny program zarządzający pocztą elektroniczną MS Outlook Express użytkownicy często narzekają na jego wygląd, oraz liczbę opcji. Download IncrediMail pozwala na całkowitą zmianę tego obrazu, gdyż program ten odznacza się przede wszystkim ładnym, kolorowym i czytelnym interfejsem, oraz ciekawą paletą opcji.

IncrediMail skierowany jest przede wszystkim do młodszych użytkowników, którzy lubią, aby ich wiadomości tekstowe były kolorowe i przyozdobione grafikami. IncrediMail do pobrania w naszym serwisie pozwala przede wszystkim na dodanie do maili kolorowych teł, oraz ponad 1000 różnych emotionek. Jest to zaledwie część jego funkcji, a do tych najważniejszych należą jeszcze możliwość dodawania animacji, grafik 3D, a nawet dźwięków, dzięki czemu nasze maile nie muszą już być zwykłym, pozbawionym emocji elektronicznym pismem. Program ten często błędnie nazywany jako IncerdMail, albo IncredeMail może przypaść do gustu zwłaszcza tym ludziom, którzy ciągle wolą tradycyjną pocztę i własnoręcznie napisane listy. IncrediMail nie jest programem freeware i aby cieszyć się w nim w pełni należy wykonać pewne zalecenia zawarte w licencji programu.

Niestety IncrediMail nie jest po polsku co jest jedną z nielicznych wad tego programu. Niemniej jednak w sieci dostępne jest spolszczenie do IncrediMail, które rozwiązuje ten problem i pozwala użytkownikom, którzy nie znają języka angielskiego na korzystanie z tego programu. Program się ciągle rozwija i ciągle dochodzą nowe wersje językowe, dlatego może w przyszłości pojawi się oficjalna wersja IncrediMail pl.

Wersja testowa tego programu pozwala na zapoznanie się z najważniejszymi jego zaletami. Bardzo przydatną funkcją IncrediMail jest możliwość integracji tego programu z innymi klientami poczty elektronicznej, dzięki czemu możliwe jest szybkie przeniesienie kontaktów z innego programu do IM. IncrediMail działa z Windows 7, Vista, oraz starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Kolejną zaletą jest niewielki rozmiar pliku instalacyjnego przez co download odbywa się bardzo szybko. IncrediMail za free możecie pobrać oczywiście w naszym serwisie. Największa wadą dla polskich użytkowników jest niestety wspomniany brak rodzimej wersji językowej, przez co program ten ma problemy z obsługą niektórych polskich znaków.

Pobierz IncrediMail i nadaj nową formę swoim mailom dodając do nich trochę życia. Jeśli chcesz aby twoje wirtualne listy zyskały trochę życia to musisz pobrać demo IncrediMail za darmo i przetestować jego wspaniałe funkcje na własnej skórze. Zobacz inne programy z kategorii: klienci poczty elektronicznej.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IncrediMail 5.8.6 Build 4300

dodał: elisa , 19.11.2009

Dla czego nie mogę pobrać spolszczenia do IncrediMail 5.8.5

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie