Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

i.Scribe 1.89

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: MemeCode Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 966 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 609

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis i.Scribe 1.89

i.Scribe to polskojęzyczna bezpłatna wersja komercyjnego klienta poczty elektronicznej InScribe.

Program jest mały, szybki i nie wymaga instalacji - więc bez problemu może być przenoszono na wszelkiego typu urządzeniach przenośnych (np.pendrive). i.Scribe umożliwia importowanie wiadomości i kontaktów z innych programów pocztowych, posiada kalendarz, książkę adresową, filtr antyspamowy, szablony oraz wiele innych ciekawych funkcji. Za pomocą wtyczek możemy zwiększać możliwości programu. Wersja bezpłatna pozwala na utworzenie tylko jednej skrzynki pocztowej.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: i.Scribe 1.89Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie