Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoogSysTray 1.3.1

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Jim Duchek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2010
Rozmiar: 11,68 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 319

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GoogSysTray 1.3.1

GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave. Co da Ci download GoogSysTray? Będziesz mógł dzięki temu dostawać na bieżąco informacje o pojawianiu się nowych wiadomości w Twojej skrzynce. Nadto dostępny za free GoogSysTray pozwala samemu skonfigurować okienko powiadomień. Działa ono na zasadzie pop-up, a więc wyskakuje na ekranie. Co ważne – z jego poziomu możesz usunąć maila bądź też oznaczyć go jako przeczytany, a także wskazać spam.

Pobierz GoogSysTray i zacznij z niego korzystać już dziś! Jeśli korzystasz z usług Google, z pewnością Ci w tym pomoże. Warto również dodać, że aplikacja może obsługiwać więcej niż jedno konto Google. Można jednak policzyć aplikacji na minus fakt, że nie ma wydania GoogSysTray po polsku.  jednak w praktyce wszystkie twoje czynności ograniczają się do instalacji programu. Dlatego też nie jest Ci potrzebne spolszczenie GoogSysTray, ani też nie musisz szukać wydania GoogSysTray pl.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, bez problemu odpalisz GoogSysTray na Windows 7, Vista i XP. Nie ma niestety edycji programu na Linux czy też Mac i nie wiadomo, czy kiedykolwiek takie powstaną. Jeśli jednak masz Windows, nie wahaj się, tylko pobierz aplikację i zacznij z niej korzystać już dziś. Zaoszczędzi Ci ona konieczności sprawdzania poczty, informując na bieżąco o przychodzącej korespondencji elektronicznej. A jako kolejny plus można dodać, że program pobiera niewiele zasobów RAM, dlatego też nie spowalnia działania pracy systemu.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoogSysTray 1.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie