Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoogSysTray 1.3.1

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Jim Duchek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2010
Rozmiar: 11,68 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 323

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GoogSysTray 1.3.1

GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave. Co da Ci download GoogSysTray? Będziesz mógł dzięki temu dostawać na bieżąco informacje o pojawianiu się nowych wiadomości w Twojej skrzynce. Nadto dostępny za free GoogSysTray pozwala samemu skonfigurować okienko powiadomień. Działa ono na zasadzie pop-up, a więc wyskakuje na ekranie. Co ważne – z jego poziomu możesz usunąć maila bądź też oznaczyć go jako przeczytany, a także wskazać spam.

Pobierz GoogSysTray i zacznij z niego korzystać już dziś! Jeśli korzystasz z usług Google, z pewnością Ci w tym pomoże. Warto również dodać, że aplikacja może obsługiwać więcej niż jedno konto Google. Można jednak policzyć aplikacji na minus fakt, że nie ma wydania GoogSysTray po polsku.  jednak w praktyce wszystkie twoje czynności ograniczają się do instalacji programu. Dlatego też nie jest Ci potrzebne spolszczenie GoogSysTray, ani też nie musisz szukać wydania GoogSysTray pl.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, bez problemu odpalisz GoogSysTray na Windows 7, Vista i XP. Nie ma niestety edycji programu na Linux czy też Mac i nie wiadomo, czy kiedykolwiek takie powstaną. Jeśli jednak masz Windows, nie wahaj się, tylko pobierz aplikację i zacznij z niej korzystać już dziś. Zaoszczędzi Ci ona konieczności sprawdzania poczty, informując na bieżąco o przychodzącej korespondencji elektronicznej. A jako kolejny plus można dodać, że program pobiera niewiele zasobów RAM, dlatego też nie spowalnia działania pracy systemu.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoogSysTray 1.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie