Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Notifier 1.10.4 (Windows)

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 265 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1442

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Notifier 1.10.4 (Windows)

Google Notifier 1.10.4 to prosta aplikacja dla użytkowników systemu Windows, którzy dodatkowo posiadają konto poczty elektronicznej na Gmailu. Ten prosty program firmy Google zapewnia łatwy i szybki dostęp do prywatnego konta Gmail użytkownika bez otwierania przeglądarki internetowej. Google Notifier 1.10.4 informuje użytkownika systemu Windows o nowej wiadomości, wyświetlając temat wiadomości,  jej nadawcę oraz krótki fragment. Pobierz za darmo wersję beta programu Google Notifier 1.10.4 tylko ze strony pobierz.pl.

Na stronie pobierz.pl znajduje sie również specjalna wersja programu Google Notifier 1.10.4 użytkowników systemu Mac OS X:

 - Google Notifier 1.10.4 dla systemu Mac Os X

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Notifier 1.10.4 (Windows)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie