Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Notifier 1.10.4 (Windows)

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 265 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1445

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Notifier 1.10.4 (Windows)

Google Notifier 1.10.4 to prosta aplikacja dla użytkowników systemu Windows, którzy dodatkowo posiadają konto poczty elektronicznej na Gmailu. Ten prosty program firmy Google zapewnia łatwy i szybki dostęp do prywatnego konta Gmail użytkownika bez otwierania przeglądarki internetowej. Google Notifier 1.10.4 informuje użytkownika systemu Windows o nowej wiadomości, wyświetlając temat wiadomości,  jej nadawcę oraz krótki fragment. Pobierz za darmo wersję beta programu Google Notifier 1.10.4 tylko ze strony pobierz.pl.

Na stronie pobierz.pl znajduje sie również specjalna wersja programu Google Notifier 1.10.4 użytkowników systemu Mac OS X:

 - Google Notifier 1.10.4 dla systemu Mac Os X

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Notifier 1.10.4 (Windows)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie