Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eudora 7.1.0.9

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: QUALCOMM Incorporated
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 16.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 573

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Eudora 7.1.0.9

Eudora to znany i bardzo dobry klient poczty elektronicznej.

Nowa wersja została wyposażona w wiele przydatnych funkcji, takich jak: SpamWatch (moduł odpowiedzialny za blokowanie spamu), MoodWatch (jego zadaniem jest ostrzeganie przed potecjalnie niebezpieczną zawartością w e-mailach), Content Concentrator (ułatwia śledzenie wymiany informacji). Eudora pozwala na wysyłanie e-maili w formie tekstowej lub HTML, obsługuje bezpieczne połączenia SSL. Z nowości jakie pojawiły się w tej wersji programu to odświezona i poprawiona wersja modułu SpamWatch oraz dodanie modułu odpowiedzialnego za zarządzanie długimi wątkami w korespondencji.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Eudora 7.1.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie