Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eM Client 5.0

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: eM Client Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.12.2013
Rozmiar: 13.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 105

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eM Client 5.0

eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook. Oferuje on szereg przydatnych opcji, a wygodne w użyciu menu dostępne jest także w języku polskim. Mamy tutaj do czynienia ze wsparciem dla technologii IMAP4 tak online, jak i offline. Nie zabrakło również obsługi popularnych protokołów SMTP/POP3 oraz połączeń szyfrowanych SSL. eM Client umożliwi również szybki import kontaktów oraz danych z Outlooka.

Pozostałe funkcjonalności prezentowanego programu to:

- szybka wyszukiwarka maili, kontaktów oraz zapisów w kalendarzu,
- system filtrów,
- kalendarz podręczny,
- możliwość tworzenia list to-do,
- integracja ze Skype,
- możliwość doinstalowywania różnego rodzaju widżetów.
Całość dodatkowo nie zajmuje wiele miejsca na dysku i może być z powodzeniem instalowana nawet na nieco starszych komputerach. Twórcy obiecują, że w kolejnych wersjach programu dostaniemy możliwość integracji z Facebookiem oraz usługami Google. Warto pamiętać, że do poprawnego działania eM Client wymaga zainstalowania bibliotek .NET Framework w wersji co najmniej 3.5.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eM Client 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie