Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DreamMail 4.6.8.6

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: DreamMail Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 8,4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2170

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DreamMail 4.6.8.6

 DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.


Oprogramowanie to posiada opcje obsługi dużej ilości użytkowników oraz kodowania maili, umożliwia kompresję wraz z naprawą baz danych, filtrowanie i odszukiwanie maili,ma nieskomplikowany filtr antyspamowy, umożliwia edycję szablonów, posiada czytnik RSS. Sprawnie działa menadżer kierowania kontami, opcja pisania notatek. Możliwe jest uruchomienie wyskakującego okna z powiadomieniami o odebranych mailach.

Opcja zarządzania kontami umożliwia m.in. usuwanie niechcianych wiadomości od razu z serwera. Funkcja Webmail daje możliwość zalogowania się i wyświetlenia w oknie programu konta w formie online, co pozwala zarządzać bezpośrednio z programu wszelkimi wyspecjalizowanymi funkcjami kont.

Bardzo dobrze rozbudowane są rozwiązania konfiguracyjne. Zarządzający kontem może dowolnie  łączyć i synchronizować ze sobą funkcje.
Pozwala jednocześnie wysyłać anonimowe maile, funkcja Mail Express wysyła maile pomijając serwer SMTP nadawcy.


Użytkownicy mogą przenosić DreamMaila przenośnych pamięciach. Problem stanowi kodowanie polskich znaków. Jego działanie jest uzależnione od zainstalowanego na komputerze Internetu Explorera, koniecznego do wyświetlenia maili.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DreamMail 4.6.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie