Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Draco Organizer 3.06

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Draco Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 6.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1581

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Draco Organizer 3.06

Draco Organizer to nowoczesny i łatwy w obsłudze program służący do skutecznego zarządzania kalendarzem, pocztą elektroniczną i listą kontaktów.

Oferuje wiele możliwości, które pozwalają efektywnie zarządzać informacjami osobistymi. program został wyposażony w filtr antyspamowy, system reguł do filtrowania wiadomości ponad to informuje o nadejściu nowej wiadomości. Posiada wbudowaną książkę adresową, która umożliwia grupowanie kontaktów oraz tworzenie powiązań. Dodatkowo program został wyposażony w kalendarz, czytnik kanałów RSS oraz ma możliwość wysyłania wiadomości SMS.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Draco Organizer 3.06Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie