Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Courier 3.5

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Rose City Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 4.2 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 791

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Courier 3.5

Courier to prosty i szybki klient poczty elektronicznej.

Program pozwala na obsługę wielu kont pocztowych, ma wbudowany filtr antyspamowy, umożliwia archiwizację zasobów skrzynki pocztowej, za pomocą jednego kliknięcia przełącza się między widokiem HTML, a zwykłym tekstem. Jedną z ciekawszych funkcji jest opcja Color Markers (umożliwia oznaczanie nagłówków wiadomości róznymi kolorami). Courier wszystkie zapisuje wszystkie wiadomości i ustawienia w jednym pliku. Dużą zaletą programu są małe wymagania systemowe.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Courier 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie