Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo SecureEmail

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Comodo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.04.2009
Rozmiar: 6,57 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 467

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo SecureEmail

Pobierz darmowy program Comodo SecureEmail!

Faktem jest, że nieszyfrowane wiadomości e-mail mogą być z łatwością  przechwytywane, odczytywane, zmieniane, a nawet usuwane przez niepowołane osoby. Jeżeli są one dość nieistotne, strata jest niewielka. Pomyśl jednak co może się stać, jeżeli w niepowołane ręce dostaną się ważne informacje, przeznaczone tylko dla Ciebie - jak hasła, loginy, kody.To może stać się w każdej chwili! Jak temu zaradzić?

Pobierz darmowy program zabezpieczający Twoje e-maile: Comodo SecureEmail.To bezpłatna aplikacja przeznaczona dla komputerów z systemami Windows 2000, Windows XP i Windows Vista. Chroni twoją korespondencję elektroniczną przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Darmowy program Comodo SecureEmail wystarczy tylko raz zainstalować i nigdy więcej nie musisz martwić się o to, czy ktoś poza Tobą ma dostęp do Twych e-maili. Comodo SecureEmail automatycznie zaszyfruje Twoje wychodzące e-maile i przeprowadzi niezbędne procedury bezpieczeństwa. Apliakcja przeznaczona jest do współpracy z takimi programami pocztowymi jak Outlook 2000 (i wyższe), Outlook 5.5 (i wyższe), Thunderbird 1,5 (i wyższe), Windows Mail, IncrediMail, Windows Live Mail, Eudora, a także wieloma innymi, bazowanymi na POP, SMTO i IMAP.

Dzięki bezpłatnemu programowi Comodo SecureEmail możesz decydować się na szyfrowanie e-maili  kiedy tylko chcesz - innowacyjne, jednorazowe certyfikaty pozwalają Ci na szyfrowanie maili bez pierwszej wymiany. W programie znajduje się przewodnik (wizard), przeprowadzający Cię przez cały proces instalacji. Nadto w interfejsie masz suwak czułości, którym ustalasz poziom zabezpieczenia wychodzącego e-maila. Możesz także ustawić domyślne poziomy dla wybranych grup odbiorców - grupy te oczywiście tworzysz sam z wybranych adresów e-mail w Twojej skrzynce odbiorczej.

Darmowy program Comode SecureEmail zapewnia Ci całkowicie bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji. Dostępny jest w wersjach dla 32 i 4 bitowych systemów operacyjnych. Jeżeli jesteś osobą prywatną, możesz używać go całkowicie za darmo i bez ograniczeń. Jeżeli chcesz go używać w firmie, skontaktuj się z producentem, który przygotował specjalna wersję PRO dla klientów biznesowych.

  Podobne Klienci poczty elektronicznej

  • The Bat!

   The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

  • IncrediMail

   IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

  • DreamMail

   DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

  • Postbox Express

   Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

  • Gmail Notifier Pro

   Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.


  Dodaj komentarz:

  Wasze komentarze do programu: Comodo SecureEmail  Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
  a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

  Kategorie