Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CodeTwo Public Folders 4.5

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: CodeTwo
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.03.2010
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 279

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CodeTwo Public Folders 4.5

CodeTwo Public Folders to program pozwalający na udostępnianie i współdzielenie z innymi użytkownikami w sieci danych programu Outlook: kalendarzy, kontaktów, zadań, poczty, dokumentów Office, bez konieczności posiadania serwera Exchange. Program, automatycznie, w czasie rzeczywistym synchronizuje dane pomiędzy programami Microsoft Outlook zainstalowanymi na różnych komputerach w sieci. CodeTwo Public Folders to program w polskiej wersji językowej. Pobierz CodeTwo Public Folders w pełni funkcjonalnej wersji demonstracyjnej – darmowy trial działa 30 dni.

By bliżej przyjrzeć się możliwościom programu, obejrzyj film video i zapoznaj się z prezentacją programu na stronie producenta: "codetwo.pl/public-folders/application-tour/"

Licencja
CodeTwo Public Folders można wypróbować za darmo w wersji trial. Po 30 dniach należy wykupić klucz rejestracyjny - można to zrobić na stronie producenta – "codetwo.pl".

Cena
Według cennika producenta CodeTwo Public Folders w pełnej wersji kosztuje: 390 zł (moduł centralny i 3 licencje klienckie), do tego można dokupić dowolną ilość licencji klienckich w cenie (za stanowisko) od 90 zł za 1-4 licencji do 65 zł za każdą ilość powyżej 60 stanowisk.

Wymagania systemowe
Decydując się na używanie CodeTwo Public Folders, jego download i instalacje, upewnij się czy twoje komputery (w tym moduł centralny) obsługują jeden z podanych systemów
operacyjnych: Microsoft Windows 7,  Vista, XP, 2008, 2003, 2000. CodeTwo Public Folders obsługuje: Outlook 2010, 2007,  2003, 2002 (XP), 2000 i 98.

Pobierz CodeTwo Public Folders w wersji pl klikając zielony przycisk pod tekstem.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CodeTwo Public Folders 4.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie