Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CodeTwo Exchange Rules 2010

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: CodeTwo
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 364

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CodeTwo Exchange Rules 2010

Program CodeTwo Exchange Rules 2010 pozwala centralnie zarządzać firmowymi stopkami i osobistymi podpisami w wiadomościach email przesyłanych przez serwer Microsoft Exchange 2010. Na stronie producenta: "codetwo.pl" dostępne są też wersje programu CodeTwo Exchange Rules przeznaczone dla Exchange 2000 / 2003 / 2007. CodeTwo Exchange Rules to program w polskiej wersji językowej. Sprawdź możliwości CodeTwo Exchange Rules – pobierz wersję ewaluacyjną.

CodeTwo Exchange Rules 2010 pozwala dodać do stopki elementy graficzne, takie jak logo czy zdjęcie pracownika oraz banery reklamowe. Program obsługuje wszystkie rodzaje programów pocztowych, w tym: Microsoft Office Outlook, Outlook Web Access (OWA), Outlook Mobile Access (OMA), Blackberry, PDA, Outlook Express, Thunderbird, Entourage dla Mac OS, iPhone.

CodeTwo Exchange Rules 2010 zapewnia jednolity i profesjonalny wygląd sygnatur użytkowników, identyfikację wizualną firmy oraz zgodność korespondencji elektronicznej z przepisami. Program pozwala tworzyć i przetwarzać sygnatury z wykorzystaniem danych z Adctive Directory i z zastosowaniem zaawansowanych reguły dodawania stopek. Istnieje możliwość przypisania róznych sygnatur dla różnych nadawców i odbiorców. Wypróbuj CodeTwo Exchange Rules za darmo.

Licencja

Program możesz wypróbować za darmo na licencji trial.

Cena
Cena pakietu zależy od liczby skrzynek pocztowych w organizacji Exchange 2010. Przykładowe ceny to: 225 zł (do 10 stanowisk), 399 zł (25), 1125 zł (100), 2950 zł (500), 4325 zł (1000).

Wymagania systemowe
Jeśli chcesz wypróbować CodeTwo Exchange Rules, pamiętaj, że program przeznaczony jest dla Microsoft Exchange 2010. Ze strony producenta pobrać można także aplikację przeznaczoną dla innych wersji serwera Exchange. Dokładna instrukcja instalacji CodeTwo Exchange Rules w wersji polskiej dostępna jest tutaj: "codetwo.pl/exchange-rules-2010/instrukcja-uzytkownika/wprowadzenie.htm"

Przetestuj CodeTwo Exchange Rules za darmo – kliknij zielony przycisk pod tekstem i pobierz już teraz.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CodeTwo Exchange Rules 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie