Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CodeTwo Public Folders 5.2

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: CodeTwo
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 91,5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 107

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis CodeTwo Public Folders 5.2

CodeTwo Public Folders pozwala w prosty sposób przekształcić klienta poczty Microsoft Outlook w oprogramowanie do pracy zespołowej.

To przede wszystkim dzięki możliwości tworzenia publicznych folderów. Program umożliwia między innymi współdzielić publiczne kalendarze, planować różnego rodzaju meetingi oraz mieć dostęp do jednej, wspólnej książki z adresami. Ponadto CodeTwo Public Folder daje możliwość udostepniania otrzymanej korespondencji. W najnowszej wersji nie zabrakło także synchronizacji poprzez sieć (lokalną i globalną). Aplikacja współpracuje także z urządzeniami Apple (iPad, Mac i iPhone) poprzez usługę iCloud.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Postbox Express

  Postbox Express 2.5.2 jest najnowszą edycją klienta pocztowego rozwijanego przez postbox-inc.com.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CodeTwo Public Folders 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie