Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CodeTwo Public Folders 5.2

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: CodeTwo
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 91,5 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 108

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis CodeTwo Public Folders 5.2

CodeTwo Public Folders pozwala w prosty sposób przekształcić klienta poczty Microsoft Outlook w oprogramowanie do pracy zespołowej.

To przede wszystkim dzięki możliwości tworzenia publicznych folderów. Program umożliwia między innymi współdzielić publiczne kalendarze, planować różnego rodzaju meetingi oraz mieć dostęp do jednej, wspólnej książki z adresami. Ponadto CodeTwo Public Folder daje możliwość udostepniania otrzymanej korespondencji. W najnowszej wersji nie zabrakło także synchronizacji poprzez sieć (lokalną i globalną). Aplikacja współpracuje także z urządzeniami Apple (iPad, Mac i iPhone) poprzez usługę iCloud.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CodeTwo Public Folders 5.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie