Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asystent Skrzynka Pocztowa 2011

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Meteoryt Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2011
Rozmiar: 38.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 391

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Asystent Skrzynka Pocztowa 2011

Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB. Oprócz tworzenia i ściągania poczty z wielu skrzynek, aplikacja umożliwia ich łatwe przeszukiwanie, oszczędzając w ten sposób masę czasu. Wystarczy tylko w odpowiedniej wyszukiwarce podać, np. słowo kluczowe lub określić kiedy e-mail przyszedł by program zlokalizował w szybkim tempie potrzebną wiadomość. Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 oferuje narzędzia do sprawdzania pisowni i to zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Program pozwala na pracę sieciową z MySQL i MSSQL.

W porównaniu do innych aplikacji tego typu, Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 oferuje bardzo ciekawą opcję umożliwiającą tworzenie szablonów odpowiedzi, które pozwalają w wielu przypadkach zaoszczędzić masę czasu pracownikom odpowiedzialnym za kontakt z klientem. Dodatkowo program można rozbudować o inne moduły stworzone przez NAOMISOFT,z powodzeniem wykorzystywane w innych aplikacjach tej firmy, takie jak menadżer sprzedaży czy CRM. Warto pamiętać, że aplikacja ta jest dostępna w dwóch, różniących się ceną i niektórymi opcjami, wersjach – Pro i Biznes. 

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Asystent Skrzynka Pocztowa 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie