Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Thunderbird 17

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Mozilla
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 22.01.2010
Data modyfikacji: 14.05.2013
Rozmiar: 19,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3956

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mozilla Thunderbird 17

Mozilla Thunderbird 17.06 najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej. Mozilla Thunderbird 17.06  obsługuje wszystkie protokoły pocztowe, automatycznie blokuje potencjalnie groźne wiadomości i spam, posiadają zaawansowaną książkę adresową i spore możliwości konfiguracji. Thunderbird obsługuje podpis cyfrowy i szyfrowanie, śledzenie wiadomości w grupach dyskusyjnych, czytnik kanałów RSS, sprawdzanie pisowni, detekcję potencjalnych wiadomości z atakami phishing i wiele innych. Mozilla Thunderbird 17.06 działa po polsku oraz w kilku dziesięciu innych językach. Pobierz Mozilla Thunderbird za darmo klikając zielony przycisk pod tekstem.

Trzecia seria Thunderbird oferuje ponad 200 usprawnień, nowości i poprawek. Jedna z podstawowych nowości jest obsługa zakładek. Mozilla przeniosła znany z Firefoxa sposób otwierania nowych okien w zakładkach – klikając dwa razy w link wiadomości otwiera się osobne okno z e-mailem. Nowe wyszukiwanie posiada możliwość autouzupełniania oraz narzędzia filtrowania pozwalające szybko odszukać właściwą wiadomość. Mozilla Thunderbird 17.06 pokazuje wyniki wyszukiwania w nowej karcie, co ułatwia przeszukiwanie otrzymanych wyników. Nowy system archiwizacji przeczytanej poczty usprawnia obsługę programu organizując wiadomości w chronologicznych folderach. Przeczytane wiadomości można szybko zarchiwizować klikając przycisk Archiwizuj lub klawisz ‘A’.

Nowym rozwiązaniem jest ułatwiona konfiguracja kont pocztowych. W poprzednich edycjach, konieczne było  wpisanie szczegółowych danych POP/IMAP, SMTP czy SSL/TLS. Teraz poczta w Mozilla Thunderbird będzie przychodzić już po wprowadzeniu nazwy użytkownika, adresu e-mail i  hasła a wszystkie szczegółowe informacje zostaną uzupełnione automatycznie. Ulepszono zarządzanie kontaktami – jedno kliknięcie dodaje kontakt do listy, kliknięcie gwiazdki dodaje wizytówkę do książki adresowej, podwójne kliknięcie otwiera okno konfiguracji kontaktu (zdjęcie, data urodzin, numer telefonu, itd). W czasie pisania wiadomości program, w wyniku analizy występowania pewnych słów kluczowych, przypomina o możliwości dołączenia załączników.

Najnowszy Thunderbird 10 posiada zaawansowane możliwości ochrony przed spamem oraz atakami phishing. Program uczy się zawartości wiadomości oznaczonych jako spam i blokuje nowe e-maile odpowiadające analizie zawartości. Thunderbird ostrzega przed przekazywaniem prywatnych danych oraz otwieraniu odnośników prowadzących do stron WWW innych niż adresy zawarte w wiadomości. Mozilla przyzwyczaiła użytkowników do rozmaitych możliwości konfiguracji. Mozilla Thunderbird pozwala na rożne sposoby dostosowywać działanie programu do indywidualnych potrzeb. Na swej stronie oficjalnej Mozilla Thunderbird 10 oferuje download addons.mozilla.org/pl/thunderbird narzędzi do backup i językowych, czytników wiadomości, narzędzi bezpieczeństwa i kontaktów oraz motywów i skórek. Wszystkie dodatki Mozilla Thunderbird pobierzesz za free.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany Thunderbird to GNU GPL. Mozilla Thunderbird, tak jak freeware, można pobrać i używać bezpłatnie.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Thunderbird 17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie