Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Thunderbird 17

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Mozilla
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 22.01.2010
Data modyfikacji: 14.05.2013
Rozmiar: 19,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3971

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mozilla Thunderbird 17

Mozilla Thunderbird 17.06 najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej. Mozilla Thunderbird 17.06  obsługuje wszystkie protokoły pocztowe, automatycznie blokuje potencjalnie groźne wiadomości i spam, posiadają zaawansowaną książkę adresową i spore możliwości konfiguracji. Thunderbird obsługuje podpis cyfrowy i szyfrowanie, śledzenie wiadomości w grupach dyskusyjnych, czytnik kanałów RSS, sprawdzanie pisowni, detekcję potencjalnych wiadomości z atakami phishing i wiele innych. Mozilla Thunderbird 17.06 działa po polsku oraz w kilku dziesięciu innych językach. Pobierz Mozilla Thunderbird za darmo klikając zielony przycisk pod tekstem.

Trzecia seria Thunderbird oferuje ponad 200 usprawnień, nowości i poprawek. Jedna z podstawowych nowości jest obsługa zakładek. Mozilla przeniosła znany z Firefoxa sposób otwierania nowych okien w zakładkach – klikając dwa razy w link wiadomości otwiera się osobne okno z e-mailem. Nowe wyszukiwanie posiada możliwość autouzupełniania oraz narzędzia filtrowania pozwalające szybko odszukać właściwą wiadomość. Mozilla Thunderbird 17.06 pokazuje wyniki wyszukiwania w nowej karcie, co ułatwia przeszukiwanie otrzymanych wyników. Nowy system archiwizacji przeczytanej poczty usprawnia obsługę programu organizując wiadomości w chronologicznych folderach. Przeczytane wiadomości można szybko zarchiwizować klikając przycisk Archiwizuj lub klawisz ‘A’.

Nowym rozwiązaniem jest ułatwiona konfiguracja kont pocztowych. W poprzednich edycjach, konieczne było  wpisanie szczegółowych danych POP/IMAP, SMTP czy SSL/TLS. Teraz poczta w Mozilla Thunderbird będzie przychodzić już po wprowadzeniu nazwy użytkownika, adresu e-mail i  hasła a wszystkie szczegółowe informacje zostaną uzupełnione automatycznie. Ulepszono zarządzanie kontaktami – jedno kliknięcie dodaje kontakt do listy, kliknięcie gwiazdki dodaje wizytówkę do książki adresowej, podwójne kliknięcie otwiera okno konfiguracji kontaktu (zdjęcie, data urodzin, numer telefonu, itd). W czasie pisania wiadomości program, w wyniku analizy występowania pewnych słów kluczowych, przypomina o możliwości dołączenia załączników.

Najnowszy Thunderbird 10 posiada zaawansowane możliwości ochrony przed spamem oraz atakami phishing. Program uczy się zawartości wiadomości oznaczonych jako spam i blokuje nowe e-maile odpowiadające analizie zawartości. Thunderbird ostrzega przed przekazywaniem prywatnych danych oraz otwieraniu odnośników prowadzących do stron WWW innych niż adresy zawarte w wiadomości. Mozilla przyzwyczaiła użytkowników do rozmaitych możliwości konfiguracji. Mozilla Thunderbird pozwala na rożne sposoby dostosowywać działanie programu do indywidualnych potrzeb. Na swej stronie oficjalnej Mozilla Thunderbird 10 oferuje download addons.mozilla.org/pl/thunderbird narzędzi do backup i językowych, czytników wiadomości, narzędzi bezpieczeństwa i kontaktów oraz motywów i skórek. Wszystkie dodatki Mozilla Thunderbird pobierzesz za free.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany Thunderbird to GNU GPL. Mozilla Thunderbird, tak jak freeware, można pobrać i używać bezpłatnie.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Thunderbird 17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie