Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Outlook 2010 PL

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 1.5 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 49831

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Office Outlook 2010 PL

Najnowszy MS Office Outlook jest zarówno menedżerem informacji osobistych, jak i programem komunikacyjnym zapewniającym ujednolicone miejsce do zarządzania pocztą e-mail. MS Office Outlook to także aplikacja, która pozwala zarządzać kalendarzami, kontaktami oraz innymi informacjami osobistymi i zespołowymi. Przede wszystkim jednak Microsoft Outlook to klient e-mail. Sam program Outlook posiada licencję trial. Producentem najnowszego Outlooka, jak i jego dystrybutorem jest firma Microsoft. Outlook przede wszystkim nie posiada zbyt dużych wymagań systemowych. Program można odtwarzać na platformie systemu operacyjnego Microsoft Windows 98/ME/NT/2000/XP/2003.

Outlook można kupić w pakiecie Microsoft Office . Sama aplikacja została stworzona w czterech wersjach językowych: polski, angielski, niemiecki, francuski. Wszystkie te wersje zostały udostępnione do ogólnej publikacji. MS Outlook do tej pory cieszy się ogromną popularnością, stąd też autorzy zdecydowali się na wydanie tak wielu wersji oprogramowania. Przede wszystkim są to: Outlook 97, Outlook 98, Outlook 2000 (znany jako Outlook 9), Outlook 2002 (znany jako Outlook 10 lub Outlook XP), Office Outlook 2003 (znany jako Outlook 11), Office Outlook 2007 (znany jako Outlook 12), Office Outlook 2007 beta, Office Outlook 2007.

Każda z nich zawiera wiele ciekawych elementów, które w corocznie wydawanej wersji były jeszcze bardziej unowocześniane. Dostępny za free Microsoft Outlook zawiera wiele ciekawych dodatków. Aplikacja cieszy się także dużym poparcie internautów, którzy wyrażają się w większości pozytywnie na temat jej walorów. Program Office Outlook po polsku przy tworzeniu odpowiedzi na wiadomość umieszcza kursor nad tekstem, czym narzuca tzw. top posting, niezgodny z uważaną za poprawną, zwłaszcza na grupach dyskusyjnych, zasadą odpowiadania pod cytowaną wiadomością (czyli zasadą bottom postingu). Ta najnowsza aplikacja, której download jest zupełnie za darmo nie sprawia także żadnych problemów przy jego obsłudze. Bardzo przyjemny interfejs oraz banalna instalacja powodują, że oprogramowanie wybiera coraz więcej klientów. MS Outlook, pobierz klienta mail  z całym pakietem Office na naszym portalu, gdzie można ściągnąć również wiele innych klientów poczty elektronicznej.

Aplikacje można pobrać jedynie z całym pakietem MS Office.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Office Outlook 2010 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie