Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IncrediMail 2 6.6

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: IncrediMail Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.07.2010
Data modyfikacji: 24.06.2013
Rozmiar: 12 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7498

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IncrediMail 2 6.6

IncrediMail 2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej. W odróżnieniu od innych aplikacji tego typu IncrediMail został wzbogacony o ogromną liczbę praktycznych gadżetów, które umożliwiają dowolną edycję wysyłanej wiadomości i wzbogacenie jej o elementy graficzne.

Program umożliwia przede wszystkim wybór tła dla pisanej wiadomości, którym niekoniecznie musi być biała kartka papieru, dodanie zabawnych animacji czy emotionek, a także dźwięków, dzięki czemu choć częściowo taka wiadomość będzie przypominać prawdziwy list i może sprawić że na twarzy jej odbiorcy zagości uśmiech i uznanie dla wkładu włożonego w jej przygotowanie. Obsługa programu jest dość prosta i nie przeszkadza nawet brak IncrediMail po polsku. Twórcy zadbali bowiem o to by wygląd programu sprzyjał użytkownikom, dzięki czemu nie jest on tak schematyczny i oklepany jak np. w Outlook. Wręcz przeciwnie, przy każdym uruchamianiu programu wita on użytkownika, przejrzystym i czytelnym interfejsem z ciekawymi grafikami i animacjami, jak np. podczas wysyłania e-maila, gdy wirtualna karta z listem zostaje zwinięta i zmieniona w papierowy samolocik, który odlatuje w wirtualną przestrzeń. Niby szczegóły ale powodują one, że program staje się bliższy użytkownikom, który szybko mogą zapomnieć w ten sposób o braku IncrediMail pl, a co za tym idzie również o braku polskich znaków.

Niestety kij ma zawsze dwa końce i tak też jest w tym przypadku. IncrediMail nie jest za darmo dostępny dla użytkowników, którzy chcąc korzystać z jego pełni możliwości muszą zdecydować się na zakup.  Dostępna wersja demonstracyjna pozwala jedynie na czasowe i okrojone korzystanie z możliwości tego klienta. Niemniej jednak nie ma co się zniechęcać na starcie i warto sprawdzić czy aby nie lepiej jest wydać trochę kasy na porządny klient, który może sprawić że wiadomości wysyłane przez nas będą oryginalne i zabawne. Jeśli chcesz zobaczyć jak działa ten program w akcji to pobierz IncrediMail i sprawdź czy potrzebujesz takiego klienta.

­Certyfikat___pl

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IncrediMail 2 6.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie