Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gmail Notifier Pro 5.3.4

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Patrik Engström
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.08.2016
Rozmiar: 7,41 MB
System operacyjny: Windows XP, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 5

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gmail Notifier Pro 5.3.4

Gmail Notifier Pro to darmowa (z pewnymi ograniczeniami), bardzo rozbudowana i prosta w obsłudze aplikacja, której głównym zadaniem jest okresowe sprawdzanie poczty e-mail i informowanie o nowych wiadomościach w skrzynce. Wbrew pozorom, program współpracuje nie tylko z pocztą Google Gmail, ale również Hotmail, Yahoo! i innymi, popularnymi serwisami.

Opisywany program bezproblemowo współpracuje z serwerami pocztowymi obsługującymi protokoły IMAP oraz POP, dzięki czemu szybko i prosto skonfigurujemy swoją pocztę bez zbędnych utrudnień. Oprócz podstawowych funkcji, program Gmail Notifier Pro posiada również wiele innych udogodnień i ciekawych opcji. Aplikacja powiadomi nas o zbliżających się wydarzeniach w kalendarzu Google Calendar, poinformuje o wiadomościach w czytniku Google Reader, jak również wszelkich nowinkach udostępnianych poprzez kanały RSS, Atom i Google News. 

Nie zabrakło również wyświetlanych informacjach o nowych wpisach w serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter i Google+, dzięki czemu możemy być cały czas na bieżąco. Reasumując, program może zastąpić wiele innych narzędzi zbierając wszelkie niezbędne informacje w jednym miejscu, dzięki czemu nie musimy odrywać się od pracy, aby sprawdzić wszystkie ważne wiadomości i informacje. Program w określonych odstępach czasu sprawdza zawartość uprzednio zdefiniowanych skrzynek pocztowych, zaś o nowych wiadomościach informuje za pomocą czytelnego, ale dyskretnego dymka wyświetlanego w zasobniku systemowym oraz sygnału dźwiękowego. 

Z poziomu programu możemy odznaczać wiadomości, jako przeczytane, usuwać je, ukrywać itp. Warto wspomnieć, że program nie pobiera na dysk całych wiadomości, a jedynie ich nagłówki. Wyjątkiem jest obsługa poczty Hotmail, która odbywa się za pośrednictwem protokołu POP, przez co pobierane są całe wiadomości, wraz z grafikami, załącznikami itp. Program Gmail Notifier Pro wyróżnia się spośród innych programów tego typu przede wszystkim wysoką funkcjonalnością, prostotą obsługi oraz imponującą liczbą dodatkowych opcji, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy dokonają konfiguracji i nie będą mieli problemów z dalszym użytkowaniem.

Oprócz wspomnianych wyżej funkcji, warto docenić inne zalety. Przykładowo, możemy wysłać wiadomość bez konieczności otwierania przeglądarki internetowej, jak również pobierać informacje z różnych usług Google tj. Calendar, Reader itp. Możemy również swobodnie korzystać z kanałów RSS/Atom. Godna uwagi jest przede wszystkim możliwość szerokiej konfiguracji. Możemy na przykład ustawić częstotliwość sprawdzania zawartości skrzynek, jak również rodzaju oraz wyglądu powiadomień, kolorystyki, motywu graficznego etc.

Wersja bezpłatna ma pewne ograniczenia, choć nie każdemu limit dwóch obsługiwanych kont jednocześnie, będzie przeszkadzał. Bardziej wymagający użytkownicy mogą zakupić pełną licencję – jest to jednorazowy koszt w wysokości niespełna 13 dolarów. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.0 lub nowszej.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • Office Outlook

  Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami, łączności z różnymi lokalizacjami i programami oraz w pełni kontrolowanej obsługi informacji przychodzących.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gmail Notifier Pro 5.3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie