Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CodeTwoOutlookAutoConfig 2.2

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: CodeTwo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.04.2015
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 67

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CodeTwoOutlookAutoConfig 2.2

CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej. Dzięki niemu możemy szybko zautomatyzować cały proces i cieszyć się poprawnie skonfigurowaną skrzynką pocztową. Całość współpracuje z najpopularniejszymi klientami e-mail: Microsoft Outlook Express, Microsoft Office Outlook oraz Windows Vista Mail. Warto dodać, że aplikacja dostępna jest między innymi w polskiej wersji językowej co dodatkowo ułatwi jej obsługę mniej doświadczonym użytkownikom.

Twórcy tworząc CodeTwo AutoConfig starali się jak najbardziej uprościć czynności związane z konfiguracją konta pocztowego. Dlatego też po uruchomieniu programu wystarczy, że podamy adres e-mail, a CodeTwo AutoConfig zajmie się już całą resztą za nas! Prawda, że proste? Warto również wspomnieć o dodatkowej funkcji programu. Jest nią bowiem możliwość automatycznego skonfigurowania opcji związanych z wysyłaniem postów w grupach dyskusyjnych w taki sposób, aby były one zgodne z ogólnie panującymi zasadami i przyjętą netykietą.

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • IncrediMail

  IncrediMail2 6.2.9 to klient poczty elektronicznej stworzony z myślą o użytkownikach, którzy wciąż czują sentyment do klasycznych listów i chcą mieć większy wpływ na wygląd swojej wiadomości elektronicznej.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • DreamMail

  DreamMail to darmowe oprogramowanie skierowane do użytkowników poczty, wymaga niewiele zasobów systemowych. Jego zaletą jest mały rozmiar przy wyposażeniu we wszystkie innowacje technologiczne przeznaczone dla klientów poczty POP3.

 • eM Client

  eM Client to alternatywny klient poczty elektronicznej, który może stanowić poważną konkurencję między innymi dla takich programów, jak Microsoft Outlook.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CodeTwoOutlookAutoConfig 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie