Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Visual IRC 2.0pl2

Kategoria: Klienci IRC
Producent: Jesse McGrew
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2008
Rozmiar: 710 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 524

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Visual IRC 2.0pl2

Visual IRC to jeden z bardziej rozbudowanych klientów IRC, który działa w oparciu o skrypty, dzięki czemu może być dowolnie edytowany bez konieczności ciągłego zmieniania kodu.  Download Visual IRC umożliwia tworzenie kont użytkowników i zapisanie w nich własnej bazy serwerów, w postaci ksiąg adresowych.

Program umożliwia również nawiązywanie połączeń z kilkoma serwerami, wymianę plików, a także pisanie własnych skryptów. Visual IRC nie jest po polsku i użytkownicy są skazani na wersję anglojęzyczną. Brak Visual IRC pl nie powinien jednak nikomu przeszkadzać, gdyż przejrzysty interfejs ułatwia korzystanie z tej aplikacji nawet osobom niekoniecznie znającym język angielski. Zobacz inne aplikacje w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • HydraIRC 0.3.164

  HydraIRC to napisany w języku C++ klient IRC, który wykorzystuje Windows Template Library oraz odznacza się wysoką wydajnością. Program umożliwia łączenie się z kilkoma serwerami jednocześnie, a także pozwala na transfer plików.

 • jIRCii Stable 31

  jIRCii Stable jest wieloplatformowym klientem IRC.

 • xIrc 2.3.8

  xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • KVirc 3.0.1

  KVirc jest bardzo ciekawym klientem IRC dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Visual IRC 2.0pl2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie