Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Snow-IRC

Kategoria: Klienci IRC
Producent: www.koma-code.de
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2008
Rozmiar: 514 kB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 329

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Snow-IRC

Snow-IRC to niewielki klient IRC, którego największym atutem jest możliwość uruchomiania go bezpośrednio z przenośnych pamięci USB, jak np. z pendrive’a. Download Snow-IRC oferuje możliwość prowadzenia rozmów dzięki kanałom IRC, połączenia z wieloma serwerami jednocześnie, wymianę plików pomiędzy użytkownikami, a także oferuje funkcję chatu.

Niestety Snow-IRC nie jest po polsku ale prosty i czytelny interfejs sprawia, że takowa wersja nie jest wcale potrzebna. Jeśli szukasz klienta IRC, który będziesz mógł uruchomić z dowolnego miejsca, czy to z dysku czy z pendrive’a to pobierz Snow-IRC, a na pewno się nie zawiedziesz. Poszukaj aplikacji po polsku w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • jIRCii Stable 31

  jIRCii Stable jest wieloplatformowym klientem IRC.

 • Kwirc 0.10

  Kwirc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • Epic 4.2.10

  Epic jest bardzo prostym klientem IRC dla Linuxa.

 • xIrc 2.3.8

  xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Snow-IRCAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie