Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mIRC 7.29

Kategoria: Klienci IRC
Producent: mIRC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Data modyfikacji: 17.01.2013
Rozmiar: 1.8 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2529

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mIRC 7.29

mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC. Download mIRC pozwala na wymianę wiadomości a także plików pomiędzy różnymi użytkownikami z całego świata.

Dzięki licznym wtyczkom jego możliwości mogą być rozbudowane o np. odtwarzacz mp3 czy serwer gier. mIRC nie jest za free udostępniany użytkownikom, a dostępna w naszym serwisie wersja programu to demo. Na szczęście istnieje za to mIRC pl co ułatwia korzystanie z jego możliwości. Jeżeli szukasz dobrego klienta IRC to pobierz mIRC i sprawdź sam jak prosty jest to klient. Zobacz także inne aplikacje w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • HydraIRC 0.3.164

  HydraIRC to napisany w języku C++ klient IRC, który wykorzystuje Windows Template Library oraz odznacza się wysoką wydajnością. Program umożliwia łączenie się z kilkoma serwerami jednocześnie, a także pozwala na transfer plików.

 • Visual IRC 2.0pl2

  Visual IRC to jeden z bardziej rozbudowanych klientów IRC, który działa w oparciu o skrypty, dzięki czemu może być dowolnie edytowany bez konieczności ciągłego zmieniania kodu.

 • jIRCii Beta 43

  jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serweram.

 • Rhapsody IRC 0.28b

  Jest to prosty klient IRC pracujący w trybie tekstowym.

 • X-chat 2.8.6

  X-chat jest prostym i popularnym klientem IRC dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mIRC 7.29Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie