Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mIRC 7.29

Kategoria: Klienci IRC
Producent: mIRC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2008
Data modyfikacji: 17.01.2013
Rozmiar: 1.8 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2528

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mIRC 7.29

mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC. Download mIRC pozwala na wymianę wiadomości a także plików pomiędzy różnymi użytkownikami z całego świata.

Dzięki licznym wtyczkom jego możliwości mogą być rozbudowane o np. odtwarzacz mp3 czy serwer gier. mIRC nie jest za free udostępniany użytkownikom, a dostępna w naszym serwisie wersja programu to demo. Na szczęście istnieje za to mIRC pl co ułatwia korzystanie z jego możliwości. Jeżeli szukasz dobrego klienta IRC to pobierz mIRC i sprawdź sam jak prosty jest to klient. Zobacz także inne aplikacje w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • Kwirc 0.10

  Kwirc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • Rhapsody IRC 0.28b

  Jest to prosty klient IRC pracujący w trybie tekstowym.

 • Nebula IRC 0.5

  Jest to niewielki klient IRC dla Linuxa.

 • dIRC 2.2.0.1

  dIRC to kolejny klient IRC, który nie wyróżnia się zbytnio od innych aplikacji tego typu i oferuje najważniejsze funkcje, które aplikacja tego typu powinna mieć. Należą do nich przede wszystkim możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z kilkoma serwerami jednocześnie

 • IceChat 7.63

  IceChat to rozbudowany klient IRC, umożliwiający połączenie z ogromną liczbą serwerów, zarówno tych dostępnych w bazie programu, jak i tych dodanych przez użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mIRC 7.29Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie