Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jIRCii Beta 43

Kategoria: Klienci IRC
Producent: The Artistic License
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2008
Rozmiar: 959 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 457

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jIRCii Beta 43

jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serwerami, wysyłanie plików, zabezpieczenie przed floodowaniem, a także edycję wyglądu programu, dzięki dostępnym skórkom.

jIRCii jest za darmo rozpowszechniany w sieci na licencji GNU GPL. Niestety nie istnieje jIRCii po polsku ale program jest na tyle prosty w użyciu, że nikt nie powinien mieć z nim żadnych problemów. Inne aplikacje o podobnym działaniu znajdziesz w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • xIrc 2.3.8

  xIrc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • dIRC 2.2.0.1

  dIRC to kolejny klient IRC, który nie wyróżnia się zbytnio od innych aplikacji tego typu i oferuje najważniejsze funkcje, które aplikacja tego typu powinna mieć. Należą do nich przede wszystkim możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z kilkoma serwerami jednocześnie

 • KVirc 3.0.1

  KVirc jest bardzo ciekawym klientem IRC dla systemu Linux.

 • mIRC 6.03

  Spolszczenie klienta IRC


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jIRCii Beta 43Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie