Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IceChat 7.63

Kategoria: Klienci IRC
Producent: IceChat Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2008
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 785

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IceChat 7.63

IceChat to rozbudowany klient IRC, umożliwiający połączenie z ogromną liczbą serwerów, zarówno tych dostępnych w bazie programu, jak i tych dodanych przez użytkownika. Program wyróżnia się przede wszystkim dopracowanym interfejsem oraz szybkością działania.

Download IceChat umożliwia prowadzenie rozmów z użytkownikami z całego świata, a także obsługuje emotki, które jednak mogą zostać wyłączone. IceChat jest za darmo udostępniany użytkownikom i co bardzo ważne program ten jest ciągle udoskonalany. Niestety na razie nie ma jeszcze IceChat pl ale być może zmieni się to w przyszłości. Inne podobne aplikacje znajdziesz w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • BersIRC 2.2.14

  BersIRC to klient sieci IRC, który umożliwia wymianę wiadomości nawet na kilku kanałach jednocześnie. Jest to jedna ze starszych aplikacji tego typu, która oferuje podstawowe funkcje, takie jak oczywiście rozmowa, przesyłanie plików.

 • jIRCii Beta 43

  jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serweram.

 • Epic 4.2.10

  Epic jest bardzo prostym klientem IRC dla Linuxa.

 • Kwirc 0.10

  Kwirc jest klientem IRC dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IceChat 7.63Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie