Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IceChat 7.63

Kategoria: Klienci IRC
Producent: IceChat Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2008
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 784

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IceChat 7.63

IceChat to rozbudowany klient IRC, umożliwiający połączenie z ogromną liczbą serwerów, zarówno tych dostępnych w bazie programu, jak i tych dodanych przez użytkownika. Program wyróżnia się przede wszystkim dopracowanym interfejsem oraz szybkością działania.

Download IceChat umożliwia prowadzenie rozmów z użytkownikami z całego świata, a także obsługuje emotki, które jednak mogą zostać wyłączone. IceChat jest za darmo udostępniany użytkownikom i co bardzo ważne program ten jest ciągle udoskonalany. Niestety na razie nie ma jeszcze IceChat pl ale być może zmieni się to w przyszłości. Inne podobne aplikacje znajdziesz w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • Visual IRC 2.0pl2

  Visual IRC to jeden z bardziej rozbudowanych klientów IRC, który działa w oparciu o skrypty, dzięki czemu może być dowolnie edytowany bez konieczności ciągłego zmieniania kodu.

 • Ghoti IRC Client 0.86

  Jest to ciekawy i bardzo praktyczny klient IRC.

 • jIRCii Stable 31

  jIRCii Stable jest wieloplatformowym klientem IRC.

 • Epic 4.2.10

  Epic jest bardzo prostym klientem IRC dla Linuxa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IceChat 7.63Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie