Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HydraIRC 0.3.164

Kategoria: Klienci IRC
Producent: Dominic Clifton
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 333

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HydraIRC 0.3.164

HydraIRC to napisany w języku C++ klient IRC, który wykorzystuje Windows Template Library oraz odznacza się wysoką wydajnością.  Program umożliwia łączenie się z kilkoma serwerami jednocześnie, a także pozwala na transfer plików.

Ponadto download HydraIRC umożliwia również monitorowanie kanałów, a także instalację dodatkowych wtyczek, np. zmieniających jego wygląd. HydraIRC jest za free udostępniany użytkownikom na własnej licencji, zakazującej dystrybucji oraz wykorzystywaniu fragmentu kodu. HydraIRC nie jest pl, jednak prosty i czytelny interfejs sprawia, że nie stanowi to żadnego problemu. Zobacz także inne aplikacje w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • jIRCii Beta 43

  jIRCii to multiplatformowy klient IRC, tworzony na systemy Windows, Linux i Mac OS X. Download jIRCii oferuje wszystko to co można wymagać od aplikacji tego typu, a więc możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z wieloma serweram.

 • KVirc 3.0.1

  KVirc jest bardzo ciekawym klientem IRC dla systemu Linux.

 • Nebula IRC 0.5

  Jest to niewielki klient IRC dla Linuxa.

 • Snow-IRC

  Snow-IRC to niewielki klient IRC, którego największym atutem jest możliwość uruchomiania go bezpośrednio z przenośnych pamięci USB, jak np. z pendrive’a. Download Snow-IRC oferuje możliwość prowadzenia rozmów dzięki kanałom IRC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HydraIRC 0.3.164Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie