Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HydraIRC 0.3.164

Kategoria: Klienci IRC
Producent: Dominic Clifton
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 334

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HydraIRC 0.3.164

HydraIRC to napisany w języku C++ klient IRC, który wykorzystuje Windows Template Library oraz odznacza się wysoką wydajnością.  Program umożliwia łączenie się z kilkoma serwerami jednocześnie, a także pozwala na transfer plików.

Ponadto download HydraIRC umożliwia również monitorowanie kanałów, a także instalację dodatkowych wtyczek, np. zmieniających jego wygląd. HydraIRC jest za free udostępniany użytkownikom na własnej licencji, zakazującej dystrybucji oraz wykorzystywaniu fragmentu kodu. HydraIRC nie jest pl, jednak prosty i czytelny interfejs sprawia, że nie stanowi to żadnego problemu. Zobacz także inne aplikacje w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • mIRC 6.03

  Spolszczenie klienta IRC

 • IceChat 7.63

  IceChat to rozbudowany klient IRC, umożliwiający połączenie z ogromną liczbą serwerów, zarówno tych dostępnych w bazie programu, jak i tych dodanych przez użytkownika.

 • Epic 4.2.10

  Epic jest bardzo prostym klientem IRC dla Linuxa.

 • X-chat 2.8.6

  X-chat jest prostym i popularnym klientem IRC dla systemu Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HydraIRC 0.3.164Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie