Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dIRC 2.2.0.1

Kategoria: Klienci IRC
Producent: DragonMount Networks
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 358

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis dIRC 2.2.0.1

dIRC to kolejny klient IRC, który nie wyróżnia się zbytnio od innych aplikacji tego typu i oferuje najważniejsze funkcje, które aplikacja tego typu powinna mieć. Należą do nich przede wszystkim możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z kilkoma serwerami jednocześnie, wymiana plików, a także dowolna edycja programu dzięki download dodatków do dIRC.

Pozwalają one, na przykład na zmianę wyglądu programu czy rozszerzenie jego funkcji. dIRC nie jest za free dostępny, gdyż program oznaczony jest licencją shareware. Nie istnieje również dIRC pl ale taka wersja nie jest niezbędna do korzystania z tego klienta. Do pobrania także inne w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • Kwirc 0.10

  Kwirc jest klientem IRC dla systemu Linux.

 • Ghoti IRC Client 0.86

  Jest to ciekawy i bardzo praktyczny klient IRC.

 • Visual IRC 2.0pl2

  Visual IRC to jeden z bardziej rozbudowanych klientów IRC, który działa w oparciu o skrypty, dzięki czemu może być dowolnie edytowany bez konieczności ciągłego zmieniania kodu.

 • Nebula IRC 0.5

  Jest to niewielki klient IRC dla Linuxa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: dIRC 2.2.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie