Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

dIRC 2.2.0.1

Kategoria: Klienci IRC
Producent: DragonMount Networks
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 10.07.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 358

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis dIRC 2.2.0.1

dIRC to kolejny klient IRC, który nie wyróżnia się zbytnio od innych aplikacji tego typu i oferuje najważniejsze funkcje, które aplikacja tego typu powinna mieć. Należą do nich przede wszystkim możliwość prowadzenia rozmów i połączenia z kilkoma serwerami jednocześnie, wymiana plików, a także dowolna edycja programu dzięki download dodatków do dIRC.

Pozwalają one, na przykład na zmianę wyglądu programu czy rozszerzenie jego funkcji. dIRC nie jest za free dostępny, gdyż program oznaczony jest licencją shareware. Nie istnieje również dIRC pl ale taka wersja nie jest niezbędna do korzystania z tego klienta. Do pobrania także inne w dziale Klienci IRC.

Podobne Klienci IRC

 • mIRC

  mIRC to najpopularniejszy klient IRC, który ma wielu użytkowników na całym świecie. Jego główną zaletą jest prostota działania, która sprawia, że wystarczy kilka kliknięć myszą by móc połączyć się z innymi użytkownikami IRC.enta do komunikacji w sieci IRC.

 • KVirc 3.0.1

  KVirc jest bardzo ciekawym klientem IRC dla systemu Linux.

 • IceChat 7.63

  IceChat to rozbudowany klient IRC, umożliwiający połączenie z ogromną liczbą serwerów, zarówno tych dostępnych w bazie programu, jak i tych dodanych przez użytkownika.

 • mIRC 6.03

  Spolszczenie klienta IRC

 • BersIRC 2.2.14

  BersIRC to klient sieci IRC, który umożliwia wymianę wiadomości nawet na kilku kanałach jednocześnie. Jest to jedna ze starszych aplikacji tego typu, która oferuje podstawowe funkcje, takie jak oczywiście rozmowa, przesyłanie plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: dIRC 2.2.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci IRC


Kategorie