Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TurboFTP 5.60.642

Kategoria: Klienci FTP
Producent: TurboSoft, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 5.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 203

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis TurboFTP 5.60.642

TurboFTP to bardzo dobry i bezpieczny klient FTP, który umożliwia przenoszenie danych z komputera na serwer, jak i z serwera na komputer. Wszelkie połączenia są bardzo bezpieczne, dzięki dostępnym protokołom FTP (SSL\TLS) i SFTP (SSH2), a także dzięki szyfrowaniu danych. Download TurboFTP pozwala ponadto na automatyczne planowanie operacji transferu danych na serwer, ich synchronizacje z serwerem, a także transfer dużych plików, przekraczających nawet kilka gigabajtów. TurboFTP nie jest za free dostępny w pełnej wersji.

Warto jednak przetestować jego wersję demonstracyjną, którą możecie znaleźć w naszym serwisie. Niestety nie ma wersji TurboFTP pl ale nie stanowi to dużej bariery, gdyż program jest niezwykle prosty w obsłudze i każdy powinien dać sobie z nim radę. Zobacz także inne aplikacje w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TurboFTP 5.60.642Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie