Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TurboFTP 5.60.642

Kategoria: Klienci FTP
Producent: TurboSoft, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 5.7 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 203

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis TurboFTP 5.60.642

TurboFTP to bardzo dobry i bezpieczny klient FTP, który umożliwia przenoszenie danych z komputera na serwer, jak i z serwera na komputer. Wszelkie połączenia są bardzo bezpieczne, dzięki dostępnym protokołom FTP (SSL\TLS) i SFTP (SSH2), a także dzięki szyfrowaniu danych. Download TurboFTP pozwala ponadto na automatyczne planowanie operacji transferu danych na serwer, ich synchronizacje z serwerem, a także transfer dużych plików, przekraczających nawet kilka gigabajtów. TurboFTP nie jest za free dostępny w pełnej wersji.

Warto jednak przetestować jego wersję demonstracyjną, którą możecie znaleźć w naszym serwisie. Niestety nie ma wersji TurboFTP pl ale nie stanowi to dużej bariery, gdyż program jest niezwykle prosty w obsłudze i każdy powinien dać sobie z nim radę. Zobacz także inne aplikacje w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TurboFTP 5.60.642Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie