Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TurboFTP 6.30 Build 895

Kategoria: Klienci FTP
Producent: TurboSoft, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.05.2011
Data modyfikacji: 12.01.2012
Rozmiar: 9,10 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 117

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TurboFTP 6.30 Build 895

TurboFTP 6.30 to najnowsza wersja bardzo szybkiego klienta FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer. W porównaniu do innych programów tego typu, download TurboFTP doskonale daje sobie radę z dużymi plikami, które zajmują nawet po kilka gigabajtów. Program umożliwia także, m.in. wznawianie przerwanych połączeń, a także wypakowywanie archiwów w programie. Ponadto TurboFTP oferuje, tzw. Task Scheduler, który pozwala ustawić konkretny czas, w którym program automatycznie może pobrać plik z serwera lub wysłać go na niego, informując o powodzeniu przeprowadzonej akcji transferu danych w mailu.

Dzięki wbudowanym narzędziom synchronizacyjnym, program pozwala na wykonywanie kopii danych z serwera, a także automatyczne uaktualnianie bazy, poprzez porównywanie tego co znajduje się na serwerze z folderami utworzonej kopii na dysku twardym. TurboFTP doskonale radzi sobie również z zaporami i z proxy, a także integruje się z Windows Explorer, dzięki czemu użytkownicy w szybki sposób mogą wysłać wybrany plik na odpowiedni serwer. Aplikacja jest prosta w obsłudze, ale niestety nie daje możliwości wyboru polskiego języka przy instalacji. Niemniej jednak, jeśli potrzebujesz szybkiego klienta FTP, to pobierz TurboFTP i wypróbuj wersję testową programu, gdyż jest on na pewno godny uwagi.

Podobne Klienci FTP

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TurboFTP 6.30 Build 895Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie