Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander 7.04a

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Christian Ghisler
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 29.07.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2814

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Total Commander 7.04a

Total Commander to jeden z najlepszych menadżerów plików, który posiada również wbudowany klient FTP.  Program umożliwia wszelkie operacje na plikach, a więc ich podgląd i edycję, kopiowanie, przenoszenie, a także usuwanie. Total Commander pl jest bardzo prosty w obsłudze, a dzięki czytelnemu interfejsowi nikt nie powinien mieć problemów z poznaniem możliwości tej aplikacji. Zawarty w programie klient FTP również jest jedną najlepszych aplikacji tego typu, która pozwala na przenoszenie danych z komputera na serwer.

Total Commander potrafi wznowić przerwane połączenie, a także obsługuje proxy FXP i HTTP. Dzięki prostemu kreatorowi połączenia, nie trzeba tracić czasu na ciągłe podawanie danych dostępowych do serwera FTP. Total Commander nie jest za darmo udostępniany użytkownikom, jednak aplikację tego typu warto mieć. Pobierz Total Commander i przekonaj się sam o jej możliwościach. Zobacz także najnowszą wersje Total Commander do pobrania za free.

Podobne Klienci FTP

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander 7.04aAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie