Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Staff-FTP 2.93

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Fan Tie
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 540

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Staff-FTP 2.93

Staff-FTP to bardzo funkcjonalny klient FTP, który dodatkowo został wyposażony w prostą przeglądarkę internetową opartą na silniku Internet Explorera. Program pozwala na wysyłanie oraz pobieranie plików z serwera na dysk, a także umożliwia bezpośredni transfer danych pomiędzy serwerami. Zaletą tej aplikacji jest fakt, że Staff-FTP jest za free udostępniany użytkownikom do zastosowań domowych.

Oprócz standardowych dla aplikacji tego typu funkcji, program umożliwia również importowanie kont z programów FlashFX i LeapFTP 6.x, a także szyfrowanie połączenia TLS/SSL. Staff-FTP nie jest po polsku, jednak nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej aplikacji. Wszelkie operacje są bowiem przeprowadzane metodą „przeciągnij i upuść”. Download Staff-FTP to propozycja dla użytkowników poszukujących dobrego i darmowego klienta FTP. Pobierz Staff-FTP i sprawdź sam jak działa ten program. Zobacz także inne aplikacje w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Staff-FTP 2.93Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie