Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Staff-FTP 2.93

Kategoria: Klienci FTP
Producent: Fan Tie
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 540

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Staff-FTP 2.93

Staff-FTP to bardzo funkcjonalny klient FTP, który dodatkowo został wyposażony w prostą przeglądarkę internetową opartą na silniku Internet Explorera. Program pozwala na wysyłanie oraz pobieranie plików z serwera na dysk, a także umożliwia bezpośredni transfer danych pomiędzy serwerami. Zaletą tej aplikacji jest fakt, że Staff-FTP jest za free udostępniany użytkownikom do zastosowań domowych.

Oprócz standardowych dla aplikacji tego typu funkcji, program umożliwia również importowanie kont z programów FlashFX i LeapFTP 6.x, a także szyfrowanie połączenia TLS/SSL. Staff-FTP nie jest po polsku, jednak nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej aplikacji. Wszelkie operacje są bowiem przeprowadzane metodą „przeciągnij i upuść”. Download Staff-FTP to propozycja dla użytkowników poszukujących dobrego i darmowego klienta FTP. Pobierz Staff-FTP i sprawdź sam jak działa ten program. Zobacz także inne aplikacje w dziale Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • FileZilla

  Najnowsza wersja programu FileZilla służącego do obsługi serwerów FTP - teraz całkowicie za darmo na Pobierz.pl

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Staff-FTP 2.93Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie