Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartFTP 3.0.1023.1

Kategoria: Klienci FTP
Producent: SmartFTP GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 7.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 160

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartFTP 3.0.1023.1

SmartFTP to jeden z najlepszych klientów FTP, który od lat konkuruje z innymi aplikacjami tego typu, a zwłaszcza z Total Commander. Program umożliwia nawiązywanie bezpiecznego połączenia z serwerem FTP i transfer plików, zarówno z komputera na serwer, jak i z serwera na serwer. Download SmartFTP 3 nareszcie umożliwia pobieranie plików w kawałkach co wpływa na przyspieszenie transferu pobierania plików.

SmartFTP 3 jest za free udostępniany użytkownikom i warto skorzystać z tej wersji programu, gdyż jego czwarta edycja jest już płatna. Obsługa programu działa na zasadzie „przeciągnij i upuść” co wraz z wersją SmartFTP pl nie powinno nikomu sprawić żadnych problemów. Zobacz także inne w kategorii Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • WinSCP

  WinSCP to bardzo popularny klient SFTP umożliwiający przesyłanie danych za pomocą protokołów SSH, SCP i oczywiście FTP. Program pozwala na wykonywanie wszelkich operacji na plikach, jak np. na zmianę ich nazw, właściwości czy na tworzenie całkiem nowych folderów

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartFTP 3.0.1023.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie