Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartFTP 3.0.1023.1

Kategoria: Klienci FTP
Producent: SmartFTP GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2008
Rozmiar: 7.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 160

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartFTP 3.0.1023.1

SmartFTP to jeden z najlepszych klientów FTP, który od lat konkuruje z innymi aplikacjami tego typu, a zwłaszcza z Total Commander. Program umożliwia nawiązywanie bezpiecznego połączenia z serwerem FTP i transfer plików, zarówno z komputera na serwer, jak i z serwera na serwer. Download SmartFTP 3 nareszcie umożliwia pobieranie plików w kawałkach co wpływa na przyspieszenie transferu pobierania plików.

SmartFTP 3 jest za free udostępniany użytkownikom i warto skorzystać z tej wersji programu, gdyż jego czwarta edycja jest już płatna. Obsługa programu działa na zasadzie „przeciągnij i upuść” co wraz z wersją SmartFTP pl nie powinno nikomu sprawić żadnych problemów. Zobacz także inne w kategorii Klienci FTP.

Podobne Klienci FTP

 • SmartFTP

  SmartFTP to świetny, wszechstronny klient, pozwalający na płynny przepływ danych pomiędzy serwerami. Niestety, nie ma wersji SmartFTP 4.1 za darmo, jednak mamy tu wersję testową aplikacji, która pozwala na jej używanie przez określony czas.

 • TurboFTP

  TurboFTP to bardzo szybki klient FTP, który umożliwia bezpieczne przesyłanie danych za pomocą protokołów SSL/TLS, SFTP oraz SSH2. Aplikacja pozwala użytkownikom na wysyłanie i pobieranie najróżniejszych plików z komputera na serwer, oraz z serwera na komputer.

 • Cerberus FTP Server

  Cerberus FTP Server to rewelacyjny, darmowy program umożliwiający transfer danych oraz udostępnianie ich w sieci.

 • FTPRush

  FTPRush to kolejny klient FTP, który możecie znaleźć w naszym serwisie, tym razem stworzony przez chińczyków. Jego dużą zaletą jest liczba obsługiwanych protokołów sieciowych, na które składają się FTP, FXP, SFTP oraz TFTP.

 • FlashFXP

  FlashFXP 4.3 to świetny program dla każdego użytkownika, który często wysyła pliki na serwer lub pobiera je z niego. Mamy tu do czynienia z rozbudowanym klientem, który ma dość duże możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartFTP 3.0.1023.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie